TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu

TEMAT: CO sądzicie o biurze Aquamaris ?

Odp: CO sądzicie o biurze Aquamaris ? 28-05-2011 14:30 #13

Tragedia. Najpierw miałem jeciec na Thassos do hotelu natasa potem do aeolis a teraz moje wczasy są NIEAKTUALNE~!
  • Waaala

Odp: CO sądzicie o biurze Aquamaris ? 02-06-2011 21:23 #14

Wow, co się stało że nieaktualne ?
  • Tomasz

Odp: CO sądzicie o biurze Aquamaris ? 09-06-2011 18:41 #15

TO BIURO TO OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z NIEGO
  • Alan

Odp: CO sądzicie o biurze Aquamaris ? 19-06-2011 11:55 #16

witam , wybieram się na wakscje w lipcu do hotelu Minos Bay , proszę o informacje o tym hotelu,
  • robi

Odp: CO sądzicie o biurze Aquamaris ? 29-06-2011 10:46 #17

lecę z nimi 6 lipca na rodos do hotelu loutanis club czy ktoś leci w to samo miejsce
  • aga

Odp: CO sądzicie o biurze Aquamaris ? 05-07-2011 13:53 #18

Witam
Byłem w hitelu Minos Bay 15-29.06.11
Pobyt wspominam tak sobie. Pierwszy tudzien było nawet fajnie,jedzenie co prawda monotonne ale w miarę smakowało, natomiast na drugi tydzień menu się nie zmieniło i na stołówke szłem z przymusu. Ktoś powie że mogłem jeść na mieście odpowiadam posiłóki były w cenie jeśli bym chciał jeść w tawernach to bym wybrał inną opcję. Byłem z żoną i dwujką dzieci, wydzielane frytki i nagetsy pod warunkiem że koloniści ich nie zjedli. Porażką było zrużnicowanie jedzenia dla kolonistów w stosunku do naszych dzieci, jak wytłumaczyć dziecku że nie dostanie tego co tamte dzieci. Alkohole tak jak w ofercie tylko bez godzin 8-10.
Do plaży 300m piaszczysta z kamieniami ale wejście do wody kamieniste. Pokój rodzinny porażka, prysznic bez kurtyny woda na całej łazience, kuchenka elektryczna na wysokości dziecka 3 letniego, brak szafek na ubrania, tylko jedna duża z wieszakami bez półek.
Piwo dobre lecz słabe uzo i raki rozcieńczone conajmniej 1/2. Napoje rozcieńczone 1/2, w niekture dni 1/3. Sniadania takie same menu przez całe 2 tygodnie.
Zalety-15 minyt autobusem do heraklionu bilet
1,5 E.
Basen fajny trochę mały, dla dzieci często brudny.
Pokoje dwuosobowe takie jak w ofercie.
Niewiem jak pozostałe pokoje rodzinne nie mam porównania.
Za taką cenę znajona była na Rodos ale z innego biura i tam oll to był oll.
Jadęc na wczasy nie oczekiwałem wersalu, były to nasze pierwsze wczasy wiedziałem że nie będzie luksusu 4* liczyłem na 3* było ledwie 2*.
Może będziecie mieli inny pokój nasz był przy samej ulicy ok 1m na przeciwko śmietnika ( miało to też dobre strony). Organizacja biura przy wylocie jak i przy powrocie ok.
Życzę udanych wakacji.
Grzegorz
  • gregor
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.