TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu

TEMAT: GRECOS HOLIDAY

Odp: GRECOS HOLIDAY 10-02-2012 12:29 #43

Cherry > Grecos tak jak inne biura ma ten kierunek. Myślę, że zależy na jakiego trafisz rezydenta, jaki wybierzesz hotel, jaka to będzie miejscowość. Procedury i obsługę na lotnisku wylotów, powrotów podobne mają wszyscy organizatorzy. Jedynie możesz porównywać samą obsługę podczas pobytu. Z tego co tu czytam, kilka wypowiedzi wpisywali pracownicy jakiegoś agenta Grecosa, któremu spadła sprzedaż. Najlepiej dowiedzieć się od znajomych którzy byli z tym biurem.
Ja nie patrzę sie na biuro z jakim jadę, tylko biorę fajnych znajomych, uśmiech i dobry nastrój i lece :) Wtedy każdy wyjazd będzie udany :)
  • Krzysiek

Odp: GRECOS HOLIDAY 22-02-2012 18:30 #44

Grecos jest przereklamowany, posiada w swojej ofercie kiepskie hotele, w kiepskich lokalizacjach (daleko od morza, przy tłocznych ulicach). Wolę wybierać znane biura i sprawdzone marki organizatorów. Najbardziej cenię sobie Neckermanna i TUI. Są to biura bez większych wpadek i starające się o klienta.
  • jowita

Odp: GRECOS HOLIDAY 25-07-2013 16:53 #45

jestem świeżo po powrocie z urlopu z grecos holiday i znów wróciliśmy bardzo zadowoleni, poczynając od punktualnego lotu na miłej obsłudze kończąc. Z Grecosem latamy na wakacje już któryś raz, bo jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, to biuro nigdy Nas nie rozczarowało i nie zawiodło jeśli chodzi o wyjazdy wakacyjne.
  • jacenty
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.