TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu

TEMAT: GRECOS HOLIDAY

Odp: GRECOS HOLIDAY 11-07-2011 13:08 #37

grecos preznie sie rozwija, z roku na rok nowe miejscowki i hotele. ciekawe czy kiedys rozszerza oferte poza grecje. we wrzesniu wylatujemy na kos, z tym biurem po raz pierwszy, zobaczymy
  • ala

Odp: GRECOS HOLIDAY 11-07-2011 13:11 #38

Kotek a ty co, z alfa star czy moze rainbow? nie wesz wszedzie podstepu, bo w paranoje popadniesz
  • do kotka

Odp: GRECOS HOLIDAY 13-07-2011 21:52 #39

moja siostra leciała 2 lata temu z grecosa i nie narzekała. Ja byłam z Ecco i też nie narzekałam było ok choć miałam jedno zastrzeżenie. Biura to sprawa losowa nigdy nie znajdzie się takiego co by było idealne.
  • olanka

Odp: GRECOS HOLIDAY 17-07-2011 19:02 #40

ala napisał:
grecos preznie sie rozwija, z roku na rok nowe miejscowki i hotele. ciekawe czy kiedys rozszerza oferte poza grecje. we wrzesniu wylatujemy na kos, z tym biurem po raz pierwszy, zobaczymy

Nie radzimy lecieć z tym biurem :(:(
  • iwona

Odp: GRECOS HOLIDAY 25-07-2011 22:16 #41

Nie radzimy lecieć z tym biurem :(:([/quote]

Iwona, a dlaczego nie radzicie leciec w tym biurem? może jakaś argumentacja, żebyśmy wiedzieli co zawazyło na takiej opinii
  • Gosia

Odp: GRECOS HOLIDAY 07-02-2012 15:41 #42

jestem tu nowa, ale już mam pytanie:) otóż czy był ktoś z Grecosem ale w Hiszpanii? widziałam w ich ofercie Majorkę i szczerze mówiąc chętnie bym się tam wybrała.ma ktoś jakieś opinie,przemyślenia,uwagi? z góry serdeczne dzięki:)
  • cherry
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.