TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu

TEMAT: GRECOS HOLIDAY

Odp: GRECOS HOLIDAY 30-06-2011 21:46 #31

nie mam nic do zarzucenia. dziwią mnie te zróżnicowane opinie, ponieważ w tym roku będą to już 4 wakacje z tym biurem i zawsze wszystko jest ok. dlatego do niego wracam
  • chitto

Odp: GRECOS HOLIDAY 02-07-2011 15:41 #32

Być może nie każdemu wyjazd z Grecosem się udał, trudno też oczekiwać samych pozytywnych opinii, ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z wakacji, nie mam nic do zarzucenia :)
  • misiaty

Odp: GRECOS HOLIDAY 04-07-2011 20:40 #33

Wróciłem niedawno z Rodos - hotel Evi i powiem jedno - SUPER!!! wybawiliśmy się ze znajomymi, wyszaleliśmy, a hotel mimo, ze blisko atrakcji, to spokojny, czyli jak w ofercie - kameralnie :D
Pracownicy sądząc po pozytywnej relacji z wyjazdu kompetentni.
Cena była naprawdę fajna, więc warto!!!
  • klem89

Odp: GRECOS HOLIDAY 04-07-2011 21:22 #34

Widzę, że pracownicy grecosa tutaj pracują ostro :D no dawajcie dawajcie !
  • kotek

Odp: GRECOS HOLIDAY 07-07-2011 22:56 #35

Fajnie, dużo hoteli - dobry wybór.
Ja od kilku lat jeżdżę do hotelu Kormoranos i mi sie podoba.
  • ania shirley

Odp: GRECOS HOLIDAY 10-07-2011 07:33 #36

bardzo dobre biuro podróży
po pierwsze są naprawdę super zorganizowani, więc wszystko idzie sprawnie, po drugie oferta w katalogu nie różni sie od tego, co widzimy w realu
  • kryspin
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.