TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wczasy Odchudzające

Wczasy Odchudzające 11-01-2012 09:59 #1

Wczasy odchudzające - skuteczne odchudzanie!

Polecam Wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, dieta niskokaloryczna i dieta proteinowa, a także zabiegi oraz duża porcja ruchu wspomagające skuteczne odchudzanie. Zapraszamy na Wczasy odchudzające, kuracje oczyszczające, turnusy odchudzające na Mazurach.

Z uwagi na bliskość takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, czy nawet Warszawa nasze Wczasy Odchudzające są świetną propozycją dla mieszkańców tych miast.
  • Tomasz

Odp: Wczasy Odchudzające 05-02-2012 22:22 #2

Na wczasy odchudzające zapraszam do Adama do Szczyrku. Schudniesz z przyjemnością.
  • jurek

Odp: Wczasy Odchudzające 10-02-2012 12:57 #3

Ja odchudziłam się na wczasach w ośrodku Jubilat w beskidach. Hotel ten jest położony blisko centrum, więc mieliśmy mozliwość spędzać rozrywkowo czas. Mają tam basen, z którego można korzystać i siłownie. Blisko do gołebia i jego basenów. Od razu spod ośrodka wychodzlismy w góry i dawaj. Schudłam jakieś 3 kg i wypoczęłam.
  • Marzena

Odp: Wczasy Odchudzające 29-03-2012 03:46 #4

Osobiscie polecam Hotel Spa Splendor, niedaleko rzeszowa. Naprawde niezle dobrana dieta (ktora mozna latwo stosowac juz w domu) noi duzo profesjonalnych zabiegow wyszczupalajacych w stosunku do ceny. Sam hotel kameralny i przytulny, wiec mozna naprawde odpoczac, dodatkowo cudowny widok (zwlaszcza w nocy ;p) Mila obsluga i rodzinna atmosfera ;)
  • Julia Kaw83
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.