TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wczasy i wypoczynek w Polsce, nad morzem, w górach, miejscowości uzdrowiskowe i wypoczynkowe.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nocleg w Poznaniu

Nocleg w Poznaniu 18-02-2013 10:31 #1

Witam serdecznie, poszukuję jakiegoś sprawdzonego Hotelu w centrum Poznania. Cena nie jest dla mnie ważna, chodzi mi bardziej o ciszę i spokój, oraz lokalizację (tak, żeby wszędzie można było dojść pieszo).
  • Bartek

Odp: Nocleg w Poznaniu 19-02-2013 15:27 #2

Ja jeżdżąc na targi do Poznania, zatrzymuję się w hotelu Włoskim. Znajduje się on w niedużej odległości zarówno od targów/dworca, ale również starego rynku.
  • Piotr

Odp: Nocleg w Poznaniu 21-02-2013 12:19 #3

We Włoskim na pewno wypoczniesz. Zatrzymywałam się tam podczas zjazdów na studiach i po całym dniu zajęć jak wracałam do hotelu wypijałam pyszną kawę w lobby i relaksowałam się w przytulnym pokoju. Dzięki temu kolejny dzień spędzany na uczelni nie był taki straszny.
  • Martyna

Odp: Nocleg w Poznaniu 22-02-2013 14:59 #4

A ile kosztuje nocleg (2os.)? I co za to się dostaje?
  • Bartek

Odp: Nocleg w Poznaniu 25-02-2013 14:45 #5

Jeżdżąc na targi za wspólnikiem jak już wspominałem płaciliśmy 197pln za pokój.
  • Piotr

Odp: Nocleg w Poznaniu 26-02-2013 16:43 #6

Cena zależy również od terminu, ponieważ jak odbywają się jakieś duże targi to cena jest wyższa, ale przeważnie jest to 197pln. W tej cenie zawiera się oczywiście pokój z dwoma miejscami do spania, telewizor, łazienka, dostęp do internetu, oraz to co mi się najbardziej podobało nieograniczona ilość pysznej kawy w lobby.
  • Martyna
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.