TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wczasy i wypoczynek w Polsce, nad morzem, w górach, miejscowości uzdrowiskowe i wypoczynkowe.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jaki hotel lub nocleg w Międzyzdrojach ?

Jaki hotel lub nocleg w Międzyzdrojach ? 14-05-2011 20:37 #1

Chcemy jechać na początku czerwca do Międzyzdrojów z dziećmi. Jaki polecacie hotel lub pensjonat z basenem ? Cena do 200 zł za nocleg za pokój.
  • Julka

Odp: Jaki hotel lub nocleg w Międzyzdrojach ? 16-05-2011 08:30 #2

Oczywiście amber baltic - ale jest potwornie drogi. Tańsza jest aurora - ale ten basen tam to taki bardziej brodzik, a samo pomieszczenie jest bardzo klaustrofobiczne, jak byś była w piwnicy. Jeszcze słyszałam o hotelu wolin ale tam nie byłam, więc nie wiem. Są tęż obiekty pokomunistyczne ale tam raczej będzie byle jak.
  • hozia

Odp: Jaki hotel lub nocleg w Międzywodziu? 06-12-2013 10:49 #3

słyszałem ze bardzo fajnym hotelem w Międzywodziu jest Marena. Znajoma bardzo ceniła sobie wypasione SPA. Słyszalem też że mają teraz ciekawe oferty na święta i sylwestra wieć myślę że warto poczytać o tym i pojechać. no i to hotel ze Złotym Stnadardem.
  • Paweł 177
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.