TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wczasy i wypoczynek w Polsce, nad morzem, w górach, miejscowości uzdrowiskowe i wypoczynkowe.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wisła

Wisła 07-12-2010 20:56 #1

jakie znacie dobre hotele w Wiśle wybieram się na narty :)
  • bartek127

Odp: Wisła 07-12-2010 21:59 #2

Polecam Ci: ośrodek Jubilat, pensjonat Silesia, pensjonat Uśmiech, pensjonat Karina no i ew. hotel Stok - ze względu na fajny wyciąg.
Kwater prywatnych nie polecam - jaka cena taki nocleg :blink:
  • CYKOR

Odp: Wisła 09-12-2010 09:58 #3

witam,proponuje ośrodek jubilat w Wiśle byłam tam i bardzo mi się podobało. W pobliżu faktycznie jest Karina, ale dalej bodajże położona, więc tutaj jest po prostu bliżej do centrum Wisły. Poza tym jest tam basen i fajnie można sobie posiedzieć w kawiarni nie wychodząc z ośrodka, a tego nigdzie nie spotkałam :) dla mnie bomba bo nie muszę nigdzie wychodzić wieczorem jak jest mróz potworny, a dobrej kawki mogę się napić na miejscu. Aha no i obok jest gołębiewski, więc można skoczyć na jacuzzi itd.
  • anolia
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.