TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wczasy i wypoczynek w Polsce, nad morzem, w górach, miejscowości uzdrowiskowe i wypoczynkowe.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci.

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 07-06-2014 13:33 #7

Polecam Green Park Sport w Białogórze nad morzem. To kompleks 7 nowych całorocznych domków otoczonych lasem. 15 minut spacerkiem do plaży.
  • magnur

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 08-06-2014 11:16 #8

Ja wybrałam Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. W dniach 13-15.06.2014 r. organizują specjalny weekend bez dzieci! Jeszcze nie jest za późno aby zarezerwować :)
  • Anna

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 08-06-2014 13:45 #9

Ja wybrałam Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. W dniach 13-15.06.2014 r. organizują specjalny weekend bez dzieci! Jeszcze nie jest za późno aby zarezerwować :)
  • Anna

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 16-07-2014 11:48 #10

Bardzo fajnie moim zdaniem jest w Promenadzie nad Jeziorem Zegrzyńskim. Wprawdzie nie ma tam ograniczenia dla dzieci ale cały obiekt znajduje się na tak rozległym terenie,ze jest naprawdę spokojnie i można się zrelaksować.
Znajduje się zaledwie pół godziny samochodem od Wawy a całkiem inny świat. Tak więc często razem z mężem na weekendy kiedy pogoda dopisuje pakujemy się w samochód i wybieramy się tam na dzień czy dwa aby trochę odetchnąć świeżym powietrzem ;)
  • relaksia

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 30-09-2014 10:54 #11

Weekend bez dzieci w hotelu Odyssey Kielce 03-05-10.2014 i weekendy bez dzieci w Erisie ( daty na stronie hoteli) - w 2015 - 3 takie weekendy oraz 10-12.10.2014
  • Anna P.

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 09-12-2014 11:29 #12

A myślałaś żeby wynająć prywatną kwaterę? Spróbuj poszukać przez bookapart.com
Zajdziesz coś na swoje potrzeby :)
  • Ala
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.