TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wczasy i wypoczynek w Polsce, nad morzem, w górach, miejscowości uzdrowiskowe i wypoczynkowe.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci.

Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 10-06-2010 15:34 #1

Szukam ciekawego miejsca na urlop, zależy mi na spokoju, miejscu gdzie jest szansa że nie trafię na ludzi z wyjącymi psami i małymi dziećmi. Nie miejcie mi tego za złe, swoje już odchowałam do wieku nastoletniego i teraz bardzo irytują mnie płacze i wrzaski maluchów. Mam to na co dzień gdyż w pobliżu mojego domu jest duże prywatne przedszkole. Więc na urlopie chciałabym po prostu od tego odpocząć. Uwielbiam dzieci, żeby była jasność, ale w rozsądnych ilościach i nie na wczasach, 24 godziny płaczące za ścianą. Już sto razy wolę pary intensywnie i głośno kochające się niż drące małe istoty, z którymi rodzice nie za bardzo sobie radzą. Słyszałam od znajomych że podobno niektórzy właściciele pensjonatów dobierają sobie wczasowiczów wg klucza: bez dzieci i bez psów. To swoista dyskryminacja, zgadzam się, i 10 lat temu jako matka dwojga hałaśliwych maluchów czułabym się dotknięta, ale obecnie mój punkt widzenia się zmienił i szukam takiej kwatery, pensjonatu, hoteliku. Cena nie ma takiego znaczenia jak spokój, klimat i nastrój. Jeśli byliście w takich miejscach - polećcie proszę.
  • wyciszona

O:Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 10-06-2010 15:35 #2

WITAM. MAM WOLNY POKOIK W KOŁOBRZEGU PRZY UL.RUBINOWEJ.JEST TO DZIELNICA DOMKOW JEDNORODZINNYCH, Z DALA OD CENTRUM, PIEKNA SZEROKA
PLAŻA.JEZELI PANSTWA ZAINTERESUJE MOJA OFERTA PROSZE O KONTAKT 0943528473, 669800533. zapraszam.
  • ktos

O:Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 10-06-2010 15:38 #3

Nie widzę większego problemu. Omijaj szerokim łukiem te miejsca, ktróe widzisz, że są nastawione na rodziny z dziećmi- a więc duże place zabaw, pokoiki dla dzieci, jakieś animacje itp. Np. w Niechorzu jest jest polożony tuż nad morzem hotel Bałtyk z pewnością rodziny z małymi dziećmi będą go omijać (mimo super lokalizacji), bo na jego terenie jest wielka dyskoteka. jeżli takie hałasy ci nie przeszkadzają, a jedynie płacz dzieci, to będziesz czuła się tam dobrze.
  • sibiella

O:Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 10-06-2010 15:59 #4

Coś w tym jest, byłam w tym roku w miłym pensjonaciku, wszystko dobrze, tylko dzieciaki biegające po terenie i klatce schodowej i wrzeszczące - do północy niemal, brrrr. Niby cisza nocna obowiązywała od 22.00 ale nikt uwagi im nie zwracał.
  • kol9

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 27-10-2010 20:12 #5

ja rowniez szukam noclegu w kameralnym hotelu o dobrym standardzie bez malych dzieci dobrze jakby byla sauna w male miejscowosci jak np karpacz bede wdzieczna za pomoc szukam pobytu nad morzem w okolicach sopotu
  • ewa23

Odp: Pensjonaty i hotel bez małych, hałasliwych dzieci. 13-05-2014 21:29 #6

Manor House Chlewiska w Polsce
  • Anna P.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.