TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą

TEMAT: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie?

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 13-09-2014 20:24 #7

Ja polecam kantor Liderewalut. W mojej ocenie jest najbezpieczniejszy i oferuje najlepsze kursy.
  • Reaver

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 14-09-2014 08:46 #8

Ja również korzystam z platformy liderwalut i z czystym sumieniem mogę ją polecić.
  • Lenoks

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 15-09-2014 12:30 #9

Walutę czasem po prostu warto przetrzymać na gorsze czasy. Nie zawsze warto spieszyć się z jej wymianą. Może się okazać, że za parę lat dana waluta wystrzeli w górę i wyjdziemy mocno na plus. Nigdy też nie wiemy, gdzie wyjedziemy w przyszłości i co nam się przyda.
  • Boguś

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 18-09-2014 14:38 #10

Boguś napisał:
Walutę czasem po prostu warto przetrzymać na gorsze czasy. Nie zawsze warto spieszyć się z jej wymianą. Może się okazać, że za parę lat dana waluta wystrzeli w górę i wyjdziemy mocno na plus. Nigdy też nie wiemy, gdzie wyjedziemy w przyszłości i co nam się przyda.

To o czym wspominasz, to tak zwana spekulacja. Równie dobrze waluta może polecieć na łeb na szyję i to niezależnie, czy mówimy o złotówce czy o franku szwajcarskim. Dlatego nie warto chomikować na gorsze czasy, tylko trzeba trzymać rękę na pulsie i reagować na bieżąco. Co do kantoru liderwalut, o którym wspominano w komentarzach powyżej - korzystałem i jestem bardzo zadowolony.
  • Freddy

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 19-09-2014 12:22 #11

Dokładnie. Czasami kluczowy jest czas reakcji i nikt nie chciałby zostać z przysłowiową "ręką w nocniku", gdy np. z daną walutą zaczyna się źle dziać.
  • Reaver

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 21-09-2014 18:59 #12

Też kiedyś korzystałem z liderawalut. I przy najbliższej okazji też skorzystam. Przekonał mnie do siebie. Przede wszystkim czas transakcji. No po prostu moment i miałem pieniądze na koncie.
  • Old Long Johnson
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.