TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą

TEMAT: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie?

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 24-09-2014 14:12 #13

Ja zazwyczaj po powrocie nie mam zbyt wiele tej waluty, więc się nie przejmuje :P.

A jeżeli coś się ostanie, to zawsze mogę wykorzystać to jeszcze w kolejnym roku przy okazji kolejnych wakacji.
  • Nikita

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 06-10-2014 17:20 #14

Ja z pieniędzmi to mam generalnie różnie. Raz nie przywożę w sumie nic, raz całkiem sporo. Jak to jest jakaś egzotyczna waluta, to albo się z kimś wymieniam, albo szukam kantoru co będzie chciał to kupić. Jak natomiast przywożę euro, to wpłacam na rachunek i w razie czego albo zostawiam do przyszłego wyjazdu a w razie czego wymieniam przez kantory internetowe i zawsze ma się jakąś premię do pensji.
  • Reksio

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 09-10-2014 17:17 #15

Mam podobnie jak Reksio. Przy czym zdecydowanie nie lubię trzymać nawet tak popularnej waluty jak euro przez dłużej niż kilka dni. Od razu wchodzę na liderwalut.pl i wymieniam na złotówki. Złotówki bardziej się przydają w Polce, przynajmniej jeszcze :). A jak wyjeżdżam, to wymieniam znowu. I tak nie jestem przy tym stratny.
  • Dżepetto

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 13-10-2014 19:27 #16

Niezależnie od ilości przywiezionych pieniędzy zawsze warto je jak najszybciej wymienić. Jak będą zalegać, to możemy je w najlepszym razie zgubić. Nigdy nie przewidzimy ich zachowania w dłuższym okresie, więc chomikowanie to zdecydowanie zły pomysł.
  • Lola

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 14-10-2014 13:23 #17

W zasadzie wszelkie możliwości zrobienia czegoś z pieniądzem istnieją dopiero po ich wymianie na złotówki. Najlepszym pomysłem jest więc jak najszybsza i najtańsza wymiana.
  • Gabrysia

Odp: Co zrobić z obcymi walutami po powrocie? 16-10-2014 17:29 #18

Zawsze wymieniam i to zawsze przez platformę lider walut. Nigdy nie lubiłem trzymać gotówki w domu, więc biegłe czym prędzej do kantoru. Przy czym teraz wymieniam przez internet, bo tak jest zdecydowanie taniej.
  • Fido
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.