TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wyspy Kanaryjskie Maj/Czerwiec Szukam Chetnych

Wyspy Kanaryjskie Maj/Czerwiec Szukam Chetnych 18-05-2012 19:10 #1

Witam,
Wybieram sie koniec Maja poczatek Czerwca na Teneryfe lub Fuertaventure- jeszcze nie wiem:-) szukam osoby chetnej do spedzania urlopu, jako ze jade sama, razniej bedzie z kims. Wiek 32 lata.
Jesli ktos ma ochote 696878467.
  • Karolina

Odp: Wyspy Kanaryjskie Maj/Czerwiec Szukam Chetnych 29-05-2012 22:37 #2

Chętnie bym dołączyła ale nie w tym okresie wtedy mam nawał pracy. Planuję na koniec września ew. początek października. Może też być inny rejon. Raczej szukam lasta na ostatnią chwilę, bo mam komfort skorzystania od razu z urlopu. Gdybyś była zainteresowana możemy się zastanowić. 37 lat ale czuję się na o wiele wiele mniej :)
  • ania
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.