TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co zabrać ze sobą do Turcji ?

Co zabrać ze sobą do Turcji ? 11-05-2012 07:40 #1

Wybieram sie z żoną i moim 5-letnim synem do Alanya 15.06 . Hotel wersja ALL INKLUSIVE. Co mam zabrac ze sobą? Jade tam pierwszy raz . Prosze o pomoc!
  • kufel

Odp: Co zabrać ze sobą do Turcji ? 11-05-2012 08:13 #2

Jeśli chodzi o ubrania, im mniej weźmiesz, tym lepiej. Tylko krótki rękaw. Jak Ci czegoś zabraknie, dolmuszem do centrum i t-shirt za 1-3 usd.
Kremy do opalania z mocnym filtrem na pierwszy tydzień, na drugi tydzień wystarczy 12, 8 i koniecznie jakiś krem lub piankę od poparzeń, jak zauważysz mocne zaczerwienienie po opalaniu smaruj się tym na noc, budzisz się i nic Cię nie piecze. Lekarstwa: na bóle głowy, żołądka i tu polecam nifuroksazyd.
Kasa: z opcją all nie wydasz wiele, czy weźmiesz usd czy euro, nie ma różnicy, po przeliczeniu wychodzi na to samo. Ja jednak jestem zwolennikiem usd, w wielu miejscach spotkałem się z zasadą 1 usd lub 1 euro, np. w barze hotelowym kupując mocniejsze trunki. Miłych wakacji.
  • Hanna

Odp: Co zabrać ze sobą do Turcji ? 11-05-2012 08:44 #3

Zabierz ze sobą dużo uśmiechu, mocne filtry w kremach, strój kąpielowy no i jak najmniej rzeczy.
Zabierz trochę dolarów i paszport ;)
  • dorka
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.