TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Makarska - Chorwacja, co polecacie

Makarska - Chorwacja, co polecacie 03-03-2012 10:33 #1

..wybieram sie do Chorwacji w drugiej połowie sierpnia (4 osoby) Szukam fajnego apartamentu albo bungalowa z klimatyzacja oczywiscie! ale bez wyzywienia ......jade autem :) polecacie cos?:p Pozdrawiam
  • celinka

Odp: Makarska - Chorwacja, co polecacie 05-03-2012 17:11 #2

Cześć, w naszej bazie znajdziesz 116 kwater do wynajęcia w Makarasce - może coś zwróci Twoją uwagę?
  • edom.pl

Odp: Makarska - Chorwacja, co polecacie 11-05-2012 23:06 #3

ja polecam istrie jak na pierwszy raz wyjazdu do chorwacji, jest pieknie, co do makarskiej to slyszalam ze sa tam ladne piaszczyste plazy sama jeszcze nie bylam wiec trudno mi doradzic
  • alicja54

Odp: Makarska - Chorwacja, co polecacie 12-05-2012 12:09 #4

Potwierdzam, że na Makarskiej są ładne plaże, co w Chorwacji jest rzadkością. Polecam w tamtym rejonie szczególnie wyspy: Brać, Hvar, albo malutką Mljet.
  • henio

Odp: Makarska - Chorwacja, co polecacie 13-05-2012 13:43 #5

ja tez polecam wyspe ale HVAR -cudowne plaze ,roslinnosc i zabytki..juz w lipcu znow tam .jade...
  • konikpolny
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.