TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wyspy kanaryjskie w styczniu ?

Wyspy kanaryjskie w styczniu ? 25-10-2011 09:08 #1

Zastanawiam się nad wyjazdem w styczniu lub lutym na wyspy Kanryjskie. Na jakie temperatury należy się w tym okresie nastawić? Czy wieczory są bardzo zimne ? Którą wyspę polecacie o tej porze roku?
  • niania

Odp: Wyspy kanaryjskie w styczniu ? 25-10-2011 10:36 #2

Teneryfa - byłam na sylwestra przez 2 tygodnie. Temperatura min 27stopni, wieczory chłodniejsze, ale nie tak straszne. Dobrze jest jednak mieć jakąś bluze lub cieńką kurteczke. Jak Teneryfa to najfajniejsze miejscowości to Los Christianos i Playa de Las Americas - na południu wyspy.
  • ALFA

Odp: Wyspy kanaryjskie w styczniu ? 25-10-2011 11:17 #3

Ale wiesz to różnie bywa, ja w ub roku w listopadzie miałam nieziemskie upały, a były głosy, że ludziska rok, dwa lata wcześniej marzli w pokojach nocami, albo padało przez tydzień. Tabela pokazuje średnią...a jak będzie naprawdę to trudno przecież przewidzieć
  • Kaska

Odp: Wyspy kanaryjskie w styczniu ? 25-10-2011 12:58 #4

Ja byłam na przełomie stycznia i lutego tego roku na Teneryfie i temperatura była - przynajmniej dla mnie - idealna. Codziennie świeciło słońce i było ok. 25 stopni. Tylko na południu dość silnie wiało. Szczęśliwie ja mieszkałam na "zimnej" północy ;-).
  • asia

Odp: Wyspy kanaryjskie w styczniu ? 27-10-2011 11:09 #5

Jak najbardziej w styczniu CI polecam. Z wawy jest najwięcej połączeń w tym czasie. Wybieraj raczej miejscowości na południu wyspy. Fuertewenture odradzam.
  • hanka
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.