TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: wycieczki fakultatywne w egipcie

wycieczki fakultatywne w egipcie 27-09-2011 19:14 #1

Nie opłaca się wykupować wycieczek fakultywnych w polskich biurach podróży. Ja będąc w Egipcie wykupiłem tylko jedną wycieczkę w polskim biurze pozdróży, to była wycieczka do Kairu i bałem się ze tak wazną wycieczkę mogą zrypać Egipcjanie, ale to nie prawda!! Pojechałem z egipskiego biura - nie pamietam nazwy, ale szef tego biura jest super facetem, wyjechałem z nim do Luxoru i na Motor Safarii- było o wiele, wiele taniej np. wycieczka do Luksoru kosztowala w polskim biurze 65$ a w egipskim 30$. Prosta kalkulacja i w sumie to samo, nie bylo problemów z restauracją, z pilotem itp. Polecam Motor Safarii ale na motorach, i najlepiej jedzcie samemu na motorze, bo można sie wyszaleć i poza tym nie bedziecie mieli zdartego tylka jak ja. Tutaj też jechałem z egipskiego biura podróży i nie było problemów. Na rafy koralowe z nurkowaniem możecie pojechać juz za 12$. Pozdrawiam
  • vacek
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.