TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Bibione - Włochy

Bibione - Włochy 27-09-2011 18:09 #1

Czy ktoś tam był? Z jakim biurem najlepiej jechać? Proszę o pomoc.
  • Franek

Odp: Bibione - Włochy 27-09-2011 18:27 #2

Często wyjeżdżam do wloch , a konkretnie do Bibione – teraz przymusowo – mam roczna córkę, zawsze jeżdżę w ciemno , można zrobić rezerwacje na stronie www.bibione.it najlepsze agencje to agencja europa, ciao italia, mówią po angielsku, niemiecku, włosku, francusku. Polecam wyjazdy poza sezonem , np zakończenie karnawału – z wycieczką do Wenecji ( bajka) pozdrawiam w sezonie nie polecam – ciasno, gwarno, drogo
  • anka

Odp: Bibione - Włochy 27-09-2011 18:37 #3

Cześć Do tej miejscowośc jeżdżę prawie co roku jest tam poprostu, nawet nie wiem jak nazwać SUPER to za mało powiedziane. Ja poprostu kocham to miasto !!! Po pierwsze miasto zabawy, przyjaznych ludzi, niezapomnianych wrażeń. Po drugie ma świetną ulice spacerową która o 20 jest zamykana dla ruchu samochodowego i można wdać sie w wir sklepików, kafejek, muzyki i świetej zabawy.
O
  • Kunda

Odp: Bibione - Włochy 27-09-2011 19:17 #4

W zeszłym roku byłam w Bibione i szczerze mówiąc trochę rozczarowałam się Włochami, może właśnie dlatego, że prawdziwe Włochy to właśnie Kalabria, Sycylia. Bibione to miejscowość typowo turystyczna, nie znajdziesz tu urokliwych starych kamieniczek, wąskich uliczek i tego prawdziwego włoskiego klimatu. Owszem bawiłam się dobrze, ale napewno na kolana mnie to miasto nie powaliło. Co do dyskotek to w Warszawie chyba lepsze, a już nad naszym polskim wybrzeżem na bank. Chciałam bliżej poznać włoską kulturę i obyczaje i dlatego Bibione troszkę się rozczarowałam, chociaż było fajnie, ale zeszłorocznych wakacji nie mogę niestety porównać do fantastycznych wakacji spędzonych w tym roku w Egipcie. Pozdrawiam i polecam.
  • ciułka

Odp: Bibione - Włochy 16-07-2012 11:04 #5

Agencja MC w Bisbione - korzystałam z tej agencji w tym roku i szczerze odradzam. Obsługa klienta beznadziejna - po uiszczeniu opłaty, arogancja, bezczelność, czas reakcji na zgłoszenie usterki - kilka dni, apartament smierdzący... Na pewno są inne lepsze agencje w Bibione jesli ktoś musi z nich korzystać...

Samo Bibione bardzo fajne dla dzieci - polecam. Moja córeczka była zachwycona...
  • Marysia

Odp: Bibione - Włochy 09-08-2012 19:40 #6

myśmy byli w zeszlym roku we Włoszech apartamenty bodajze La Qurcia czy jakoś tak były super no i plaża piaszczysta
  • monikal
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.