TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Turcja we wrześniu, październiku

Turcja we wrześniu, październiku 22-08-2011 20:50 #1

Chce wypocząć w październiku i zastanawiam się nad Turcją. Nie wiem czy jest tam ciepło w październiku czy bardziej we wrześniu lecieć ?
  • Julek

Odp: Turcja we wrześniu czy październiku 22-08-2011 21:14 #2

Przełom września i października to świetny okres na spędzenie wakacji na Riwierze Tureckiej. Jest jeszcze bardzo ciepło, ale nie ma już męczących 40 stopniowych upałów. Ja byłam w ubiegłym roku w okresie 20.09-04.10 i temperatura powietrza w dzień wynosiła około 30 stopni, a wieczorami ponad dwadzieścia. Z czystym sumieniem mogę polecić dwa biura TUI i Neckermann. Podróżuję z nimi od wielu lat i nigdy żadnej wpadki (raz tylko rezydent był nieciekawy). W Turcji byłam dwa razy w ubiegłym roku z TUI i w tym roku w czerwcu z Neckermannem (nad morzem Egejskim). Oba wyjazdy były świetne. Mieszkałam w hotelu 5* Antalya Reminiscencja (TUI 4,5*) Jest to hotel z sieci Mariott. Bardzo ekskluzywny, świetnie położony dla bardzo wymagających gości. Dobrym hotelem w swojej klasie (4* lokalne, 3,5* TUI) jest też hotel Champion Holiday Village. Jest hotel typu Familia, a wiec szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi. Bliżej Alani położony jest hotel Banana 3*, uważam że dobry jak na swoja klasę.
  • Gradka

Odp: Turcja we wrześniu, październiku 23-08-2011 08:52 #3

Ludzie, zapomnijcie o morzu i wylegiwaniu się na plażach. Najpiękniejsza Turcja jest na wschodzie, w Kurdystanie. Jest to wspaniały rejon na tramping. Ludzie są bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów, dużo ciekawych miejsc do oglądania. Żadnej komercji, dopiero tam poznacie prawdziwą Turcję.
  • verona

Odp: Turcja we wrześniu, październiku 03-09-2011 20:42 #4

Najlepsza Turcja jest na wiosnę, kiedy wszystko kwitnie, potem jesienią. Polecam jednak wiosnę!
  • kohut
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.