TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Riwiera Olimpijska - czy warto

Riwiera Olimpijska - czy warto 22-08-2011 20:09 #1

Czy warto jechać do Riwiery Olimpijskiej. Słyszałem, że jest tam syf i brud. Jaka cena taki region.
  • hajduk

Odp: Riwiera Olimpijska - czy warto 22-08-2011 20:21 #2

Na Riwierze byłam w zeszłym roku. Dokładniej to mieszkałam w apartamencie w Laptokarii. Bylo super! Temperatury dochodziły do 30 stopni (a byl juz wrzesien). Nie zapomne tej przezroczystej wody, gorącego piasku i wspaniałej atmosfery. Łatwo można sie dogadać w polskim języku. Polecam wyjazdy bez wyżywienia-tanio mozna kupic kupe zarcia w barach (np.8 zl). Uwaga na meduzy! Było ich pełno. Życie w apartamencie nie jest takie złe. To fakt - można różnie trafić, ale jak ktoś chce tanio spędzić wakacje to apartameny sa strzałem w dziesiątke. Nie byłam w Atenach i nie słyszałam o nich ani jednej dobrej opini. Warto pojechać na Meteory. To jedna z ciekawszych wycieczek. Riwiera Olimpijska jest ok!
  • riwiera
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.