TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wakacje w Egipcie

Wakacje w Egipcie 17-08-2011 10:33 #1

To były niesamowita wakacje !!! Razem z moim ukochanym spędziliśmy w Hurghadzie wspaniałe, niezapomniane, pełne wrażeń chwile. Hotel "Sultan Beach" spełnił nasze oczekiwania. Przepiękny basen z barem wodnym, dyskoteka na świerzym powietrzu, a wokoło dużo egzotycznych palm. Pokoje przytulne, z widokiem na basen. Obsługa hotelowa miła, chociaż panowie w recepcji zbyt ważni. Jedzenie bardzo dobre, różnorodne potrawy także każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyna wada to dodatkowa odplatnośc za napoje których ceny znacznie przewyższają ceny w sklepach. Plaża przy zatoce, bardzo mała. Brak wspaniałych raf koralowych, jakie były w Sharm El Sheik.
  • kubek

Odp: Wakacje w Egipcie 17-08-2011 10:35 #2

Polecam wspaniały wypoczynek czysta i ciepła woda . Bylismy w hotelu Roma - centrum Hurghady. Bardzo ładny -polecam. Jedzenia aż za dużo-zwłaszcza ciasta do kolacji. Piękne rafy w morzu,bylismy także w Kairze. PIRAMIDY-robią wrazenie. Warto pomęczyć się w autokarze cały dzień aby je zobaczyć. Przy zakupach radzę się targować nawet o 50 % .U nas w hotelu ceny były niższe jak w sklepikach.,Najważniejsze nie zapominać o napiwkach,dla obsługi hotelowej.Nasz chłopak codziennie układal nam ręczniki na łóżku nawet były kwiatki. Wróciliśmy bardzo zadowoleni.
  • Jadzia

Odp: Wakacje w Egipcie 27-09-2011 20:25 #3

Wczoraj wrócilismy z Hurghady z hotelu Ambassador Club. Egipt jest wspaniały i nie zakłucą tego pospolite polskie marudy oczekujące codziennie schabowego z kapustą i kartoflami, mające pretensje o wszystko i do wszyskich, to wstyd - takich osób nie można wypuszczać z kraju. Szkoda im było kilku funtów dla sprzątających pokoje. Takich powinno sie zebrać razem i wysłać na bezludną wyspę, bo oglądanie ich min przy posiłkach to kara, sposób w jaki jedli to jeszcze inna historia - pomimo, że wszystko było nie dobre to nakładali pełne talerze i ponad połowa zostawała. Egipt jest cudowny, ludzie są bardzo serdeczni- wielu z nas źle odbiera nagabywanie na ulicy, ale to jest inna kultura tam tak jest i jeżeli ktoś się wybiera do "egzotycznego" dla Polaków kraju powinien przed wyjazdem poczytać, aby rodacy nie musieli się za niego wstydzić. W hotelu daliśmy sprzatającym 5 dolarów i w zamian "wyczarowali" nam cuda z ręczników. Zwiedziliśmy Luxor i Kair - to smutne jak europejska kultura ograbiła Egipt, w Kairze stoją piramidy lecz ich zawartość jest poza Egiptem. Bardzo bym chciał tam powrócić, bo warto. Pozdrawiam
  • karlik

Odp: Wakacje w Egipcie 28-09-2011 20:57 #4

Napiszcie mi, proszę, jakich temperatur mogę spodziewać się w Egipcie w listopadzie? Czy będzie na tyle ciepło, że będę mogła korzystać z kąpieli w morzu, basenie itp? daria
  • daria

Odp: Wakacje w Egipcie 28-09-2011 21:32 #5

W Hurghadzie od 9 lat nie spadła kropla deszczu, więc napewno nie bedziesz narzekać na brak słońca. Notabene dla tubylców okres jesienno-zimowy jest szczytem sezonu i ceny są nieco wyzsze niż w lecie, dlatego że pogoda jest akurat. Około 25st, a woda w morzu niewiele chłodniejsza. Spokojnie bedziesz mogła pływać w morzu, nurkować i skakać do basenu. Wrócisz opalona i napewno zadowolona. Egipt to piekny kraj.
  • mania

Odp: Wakacje w Egipcie 29-09-2011 19:13 #6

Witam! Wczoraj wróciłam z hurghady, byłam z Eximem, w hotelu Regina Style! Hotel może nie rewelacyjny ale w pięknym ogrodzie i z własna dość duża plaża, w samym centrum! Naprawde fantastyczne wakacje, polecam wszystkim Egipt! Byłam w Kairze (2 dniowy mega) naprawde warto, widzieliśmy o wiele więcej i w normalnym tempie, Luxor cudny, szczególnie Karnak robi wraęnie! Ponadto polecam nurkowanie na rafach z maska (byliśmy na Giftunie) a to co dla mnie najlepsze - safari na kładach! Jazda na motorze przez pustynie - rewelacja, szczególnie w nocy!
  • fizia
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.