TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kos

Kos 26-06-2011 17:04 #1

Czy był ktoś z was w Grecji na wyspie Kos? Mógłby polecić jakieś ciekawe hotele? Byłem w poprzednim roku w hotelu Ammos - całkowicie odnowionym miejscu, idealnym na spokojne wakacje, jednak chciałbym sprawdzić jeszcze coś innego i szukam jakichś opinii, gdyby ktoś mógł jeszcze coś polecić, byłbym wdzięczny :)
  • grzegorz

Odp: Kos 26-06-2011 20:48 #2

Byliśmy na Kos w zeszłym roku w hotelu Mitsis Blue Domes Spa 5 gwiazdek. Fajny hotel ale na zadupiu. Jak chcesz zwiedzać miasto Kos to polecam inny hotel - niedaleko tego miasta też z sieci Mitsis. Ale w tym Blue Domes jest dobre jedzenie, czysto, baseny są ze słoną wodą. Są tam tematyczne restauracje i dobra obsługa - nawet pracują tam polacy :)
  • numizma

Odp: Kos 30-06-2011 21:53 #3

no ale co innego chciałbyś sprawdzić? barrdziej rodzinne wakacje Cię interesują, nczy może rozrywkowe? ja sie podzieliuć mogę opinią nt.Lindos Princess. hotel na pewno godny polecenia. dzieci nie będą się nudzić, bo każdego dnia są animacje. Ty pewnie też nie, bo jeśli nie skorzystasz z jakiejś animacji dla dorosłych to zrelaksujesz się w baseniku albo pojedziecie na jakąś wycieczkę. ważne: jest tam bardzo ziielono,co dla mnie akurat bylo ostotne.drzewa dają cen ale i w gęstszych częściach parku nie czuło sie tak upalu (naze wakacje: środek lipca)...:D
  • PMKIE69

Odp: Kos 11-07-2011 12:59 #4

a moze poczytaj sobie o akti beach club. bardzo dużo animacji + "cichy basen" - gdzie cisza i spokój, płaski teren, niska zabudowa, przy czystej plaży, miła obsługa, idealny dla aktywnych i rodzin z dziećmi, dobre 4 gwiazdki za rozsadna cene, ale tez troche na uboczu
  • olka
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.