TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Majorka dla dorosłych

Majorka dla dorosłych 04-03-2011 15:31 #1

witam, czy może ktoś polecić jakieś miejsce/hotel na majorce ale żeby nie kręciły się tam wielodzietne rodzinki.... wiem,ze sa hotele dla dorosłych albo od chyba 16 r.ż. ktoś był w takim miejscu? chcemy z narzeczonym wybrać się na romantyczne wakacje;p
  • Magnolia

Odp: Majorka dla dorosłych 04-03-2011 18:27 #2

wiesz co, jeśli chodzi o Majorkę, to niezbyt się orientuję, ale byłam na Kos w Oceanis Beach&Spa Resort i wybrałam ten hotel z tego samego względu co Ty, bo też zależało mi na wakacjach bez płaczących dzieci. no i pokoje tam były świezo odrestaurowane i wszędzie było blisko - do centrum miasta i do plaży. czyli jakbys rozmyślala inną lokalizacje, to polecam Kos:)
  • Vivienne

Odp: Majorka dla dorosłych 04-03-2011 18:35 #3

A Aquis Silva Beach? Co prawda też w Grecji, ale właśnie oferują pobyt osobom powyżej 14 roku życia. Moja koleżanka tam była i bardzo sobie chwaliła pobyt, bo to i w centrum i bogate animacje...Jakby co to możesz o tym pomyślec.
  • kopiko33

Odp: Majorka dla dorosłych 18-03-2011 13:11 #4

Wiesz, większość hoteli stara się przystosować swoją ofertę właśnie dla rodzinek, ale ja wiem o kilku hotelach, gdzie jest raczej spokojnie. Morito - jest chyba 3-gwiazdkowy, ale za to bardzo przytulny, z miłą obsługą i bardzo blisko plaży.
Typowym hotelem na romantyczne wyjazdy jest Holiday Garden - mają bajeczny ogród. No i jest to hotel dla dorosłych.
  • Iris

Odp: Majorka dla dorosłych 28-03-2011 19:47 #5

Dla mnie bardziej dla dorosłych to Ibiza, dla naprawdę dorosłych ;)
  • hbut

Odp: Majorka dla dorosłych 30-04-2011 09:45 #6

Faktycznie Majorka, to raczej miejsce na wyjazdy dla rodzin, ale polecam Ci, tak jak Iris, hotel Holiday Garden. Jest tylko dla dorosłych no i obok jest ten piękny ogród, więc w sam raz na romantyczne spacery:)
  • \kamila\
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.