TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Gdzie polecacie wczasy do Grecji ?

Gdzie polecacie wczasy do Grecji ? 18-02-2011 22:11 #1

Gdzie najlepiej wybrać się do Grecji z dziećmi. Piaszczyste plaże, spacery z dzieckiem, place zabaw no i w ogóle co polecacie ?
  • boj

Odp: Gdzie polecacie wczasy do Grecji ? 21-02-2011 21:40 #2

jeśli chodzi o Grecję to chyba wszystkie wyspy są z plażami, ale fajne są na Santorini tylko tam drogi dość. Tańsze wycieczki są tez z plażami piaszczystymi na kontynencie np.Paralia
  • aleksa

Odp: Gdzie polecacie wczasy do Grecji ? 04-03-2011 15:20 #3

my byliśmy z rodziną w hotelu Aquis Sandy Beach Resort na oorfu i wrócilismy zadowoleni.z tego co mówisz i czego oczekujesz to może ci przypasować. jest tam piaszczysta plaża, niedaleko fajna miejscowość na spacerki i małe zakupy. na terenie hotelu jest taki fajny ogród, sa baseny i baseniki dla dzieciaków....nie będą się nudzić:)my bylismy przed sezonem,czyli w maju i nie było tłumów.nie wiem jak z tym w szczycie sezonu
  • Werka

Odp: Gdzie polecacie wczasy do Grecji ? 04-03-2011 18:46 #4

Ja na przykład nie lubię leżec całych wakacji plackiem na plaży, bo wtedy wracam jeszcze bardziej zmęczona, poza tym moje dzieciaki niezbyt długo mogą wysiedziec w jednym miejscu, więc w biurze polecili nam Akti Club Beach na Kos:) To jest jakby hotel dla rodzin aktywnych, czy jak oni to nazwali, ale chodzi po prostu o to, że jest dużo atrakcji i dzieciaki nie mają czasu się znudzic. no a plaża czysciutka wiec nie ma obaw ze dzieci czym sie zaraża:)
  • loopa

Odp: Gdzie polecacie wczasy do Grecji ? 04-03-2011 18:50 #5

wiem wiem że to temacik o Grecji, ale musze się podzielic spostrzeżeniami co do Club's Martha na Majorce. bo dla mnie to był wyjazd organizowany włąsnie przede wszystkim pod dzieci - animacje (oczywiscie po polsku) tak super i tak ciekawe że po prostu byłam pod wrażeniem, obsługa nie narzeka na dzieciaki kręcące sie pod nogami, a teren jest czysty i atmosfera jest taka ciepła, rodzinna - no nic tylko polecac:)
  • ***ssss***

Odp: Gdzie polecacie wczasy do Grecji ? 30-04-2011 10:20 #6

Na Korfu w Grecji jest fantastyczny hotel Gelina Village, Club. Piękna plaża, masa atrakcji dla dzieci, bezpłatny aquapart i klub n'joy grecos holiday. Tylko, że to hotel 5-gwiazdkowy, raczej drogi, wiec nie wiem czy o cos takiego Ci chodzi.Trochę mniej wypasiony jest Miranda Kabashi ale też świetny na wyjazdy z rodziną.
  • Alice
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.