TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Co z tą tunezją ?

Co z tą tunezją ? 14-01-2011 20:13 #1

Czy warto jechać teraz do Tunezji, kiedy tam są te zamieszki ?
  • Koza

Odp: Co z tą tunezją ? 27-01-2011 21:33 #2

Odczekaj miesiąc, wg. instytutu turystyki tunezji w Polsce, spokojnie powinno być już od początków lutego. Podobna sytuacja jest w Egipcie.
Swoją drogą wybrali sobie najlepszy moment na zamieszki - poza sezonem.
  • bobo

Odp: Co z tą tunezją ? 21-02-2011 21:42 #3

wiem,że biura już sprzedają wycieczki od bodajże 3 marca. Moja znajoma się odważyła i jedzie. Tanie są dość, wiec warto teraz jechać tylko gorąco tam teraz to nie jest.
  • aleksa

Odp: Co z tą tunezją ? 03-03-2011 18:36 #4

ja sie wlasnie wybieram do tunezji w kwietniu sa tanie wyjazdy ale tez i trzeba dobrze hotel wybrac bo kurcze nie warto jechac za 800zl za osobe bo nie wiadomo co tam sie zastanie. Przeciez nigdzie nic za darmo nie rozdaja i nie przesadzajmy z tym ze za 600zl poleci sie na karaiby. Tendencja polaka chce za 1 zl poleciec na drugi kraniec swiata.
  • alicja09

Odp: Co z tą tunezją ? 08-08-2011 21:31 #5

Jedź człowieku szczególnie teraz kiedy jest tak bardzo tanio. Tunezja odrabia straty to i się stara. Radzę z dobrym i sprawdzonym organizatorem, sprawdź zakres ubezpieczenia i umowę. Jedź we wrześniu, mniej turystów.
  • hulio iglesias

Odp: Co z tą tunezją ? 09-08-2011 20:23 #6

zgadzam się że warto teraz jechać. Mam tam znajomych i jakoś specjalnie nie narzekają aby coś się złego działo. Ceny są dość dobre, a na przyszły rok to nie wiadomo co będzie, a na pewno nie taniej.
  • julita
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.