TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Chorwacja czy Bułgaria

Chorwacja czy Bułgaria 30-11-2010 13:26 #1

Witam,
zastanawiam sią nad wakacjami 2011 - sierpień - 2 os dorosłe i dziecko - co lepiej wybrać Chorwacja czy Bułgaria??
  • inka

Odp: Chorwacja czy Bułgaria 03-12-2010 11:49 #2

Polecam Chorwację, byliśmy w tym roku w Bułgarii - i nie mam najlepszych wspomnień z tego kraju. Jedzenie jak w Egipcie lub Tunezji. Nawet smaczne, ale dla osób ze zdrowymi żołądkami.
Poza miejscowością Neseber, to raczej nie ma tam nic do zwiedzania.

Chorwacja ma lepszy dojazd, więcej jest do zwiedzania, chociaż plaże w Bułgarii dla dzieci są lepsze - piaszczyste.
W Chorwacji piaszczystych plaż jest o wiele mniej, bardziej żwirowe i kamieniste.
  • Zuzia

Odp: Chorwacja czy Bułgaria 09-12-2010 10:01 #3

faktycznie bułgaria to takie sobie miejsce na wypoczynek. Jak ktoś ma chęć wrócić do czasu komunizmu to zapraszam mnie tam się nie podobało. Co do Neseber to się nie zgodzę to bardzo piękne miejsce aczkolwiek bardzo malutkie i można w jedno popołudnie zwiedzić. Chorwacja polecam jak najbardziej szczególnie półwysep Istria jest bliżej jak jedzie się autem. Mnie Chorwacja urzekła :)poza tym jest bardzo dużo pięknych w okolicy miejsc które warto zobaczyć.
  • kamila

Odp: Chorwacja czy Bułgaria 27-09-2011 19:20 #4

Polecam wyspę Krk. Ceny dość wysokie ale warto(sam przejazd przez most krk 15 kun za sam. osobowy) Ja byłem w Malinska i w Krku. Plaże ładniejsze w Krk , polecam ośrodek FKK , można się opalać ale za wstęp trzeba zapłacic 20 kun. Ceny są różne w różnych miejscach. W Malinska pizza 25kun w Krk 29kun, wszędzie b.smaczna i duża. Pomimo kosztów bardzo polecam!!!!
  • Danek
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.