TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Korfu, Kalabria czy Costa Brava

Korfu, Kalabria czy Costa Brava 19-10-2010 14:04 #1

Nie mogę się zdecydować. W Grecji byłam dwa razy i wiem, ze na greckich wyspach raczej się człowiek nie zawiedzie, ale z drugiej strony chciałabym zwiedzić coś nowego jak np. Kalabrię (we Włoszech nie byłam) czy Costa Brava.
Tylko, że... na Costa Brava hotele to przeważnie molochy z betonu, przytulniejsze sa w Grecji zdecydowanie no i malowniczo położone. Co do Kalabrii to właśnie najmniej sie w tym regionie orientuję, widziałam na zdjęciach Tropeę i mnie zatkało :)
Zalezy mi na hotelach z klimatem, ładnie położonych nie w głośnym centrum, ale żeby mieć blisko do jakichś tawern, sklepów (nie musi być od razu disco) i przede wszystkim zależy mi na pięknych klimatycznych plażach, niekoniecznie piaszczystych ale najlepiej ze skałami i czystą wodą, na zatoczkach. Co polecacie? Będę wdzięczna za wskazówki.
P.S. W tym roku raczej wyjazd zorganizowany.
  • elkaoo

Odp: Korfu, Kalabria czy Costa Brava 19-10-2010 14:06 #2

Mysle ze Costa ale jesli juz to z holidaytravel bo wylot z Niemiec i prawie o 50% taniej
  • oleksander

Odp: Korfu, Kalabria czy Costa Brava 19-10-2010 14:09 #3

:P Korfu jest fajne, polecam, a może z Włoch to Sycylia, też jest super. Na Costa Brava nie byłem, tylko na Del Sol. :P
  • voyager 007

Odp: Korfu, Kalabria czy Costa Brava 19-10-2010 14:10 #4

:laugh: Korfu jest najbardziej zieloną z greckich wysp i jest urocza. Costa Brava ma fajne plaże, takie małe zatoczki i ładne miasteczka (Tossa de Mar przede wszystkim). Natomiast z Włoch polecam Sardynię i jej cudowne plaże. Jednak ta włoska wyspa będzie najdroższą opcją.
  • podróżnik 009

Odp: Korfu, Kalabria czy Costa Brava 19-10-2010 14:12 #5

Korfu jest najbardziej zieloną z greckich wysp i jest urocza. Costa Brava ma fajne plaże, takie małe zatoczki i ładne miasteczka (Tossa de Mar przede wszystkim). Natomiast z Włoch polecam Sardynię i jej cudowne plaże. Jednak ta włoska wyspa będzie najdroższą opcją. :side:
  • calineczka8

Odp: Korfu, Kalabria czy Costa Brava 04-03-2011 15:25 #6

Korfu!! jesli dobrze sie poszuka mozna tam znaleźć naprawde piękne hoteliki. z mężem włąsnie podczas wakacji chcemy bardziej sie wyciszyc i odpoczywać od hałasów.w ubiegłym roku znaleźlismy taki hotelik Akti Arila na Korfu własnie i było boooosko. to taki pensjonacik rodzinny, blisko plażyczka, ale też centrum miasta, więc wszędzie blisko. mozna sobie wieczorami pospacerować po wąskich uliczkach, poszukac najmniejszej tawerny w mieście i poczuc naprawde grecka atmosfere. dla tych,co znaja juz wyspy i dla tych,ktorzy jada tam pierwszy raz.naprawde urokliwe miejsce
  • Wiolka
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.