TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: kieszonkowe

kieszonkowe 18-10-2010 13:49 #1

Witam ,proszę o podpowiedź w jakiej oczywiście mniej więcej wysokości zabrać kieszonkowe dla rodziny 2+2 , dwa tygodnie wersja all. Nie planujemy dalszych wycieczek , jedynie miejscowe. Może orientujecie się również w cenach złota, perfum , obuwia?. Z góry dziękuje za każdą informacje.
  • gucio

Odp: kieszonkowe 18-10-2010 13:52 #2

;) fajnie bez mega szalenstwa? 700-1000usd.. jak zostanie przywieziecie do kraju spowrotem, proste..
  • martynka

Odp: kieszonkowe 18-10-2010 13:54 #3

Bez szaleństwa to i 500$ wystarczy...
  • matys

Odp: kieszonkowe 18-10-2010 13:56 #4

;) Witam, my jedziemy w składzie 4 os. dorosłe i chcemy troche pozwiedzać. Wyjazd na 14 dni w wersji all. Ile my powinnismy wziąść dolarów? Trochę już "uciułałam", ale ciągle się martwię, że może być za mało :) Również dziękuję za info.
  • margolcia45

Odp: kieszonkowe 18-10-2010 13:58 #5

:P ja bylam w egipcie półtora roku temu ale z tego co widziałam na róznych forach ceny się bardzo nie zmieniły... jeżdżąc na sporo wycieczek, kupując sporo pamiątek ale nie szalejąc za bardzo na mieście wydałam 500 usd ale miałam więcej tak w zapasie przede wszystkim gdybym musiala skorzystać z
pomocy lekarza a i jeszcze dodam że miałam HB
  • malgoska

Odp: kieszonkowe 25-10-2010 20:51 #6

witam, jesli macie all i nie planujecie wycieczek to proponuje tyle co na lody, picie bo zawsze sie przyda no i moze zawsze czlowiek sie jednak skusi na cos dodatkowego wie zawsze lepiej wziasc wiecej niz tylko na styk najlepiej po 50 $ na osobe ale ja biore zawsze karte bankomatowa i nie mam z tym klopotu :)
  • olenka
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.