TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Majorka

Majorka 18-10-2010 13:11 #1

B) czy ktoś może mi polecić jakieś biuro, chcę lecieć na Majorkę w maju:)
  • olka

Odp: Majorka 08-02-2011 12:22 #2

Polecam Ci Exim lub Ecco Holiday.
  • conietak

Odp: Majorka 18-02-2011 22:04 #3

Jedź na ibizę, troche drożej ale dużo imprez i super lokali. Zabawa do rana murowana.
  • cudowny

Odp: Majorka 30-04-2011 10:26 #4

Grecos Holiday ma dużo fajnych hoteli w ofercie na Majorkę. Wszystko zależy, czy chcesz jechać z rodziną, z przyjaciółmi czy partnerem no i jakie masz wymagania co do ilości gwiazdek. Ale grecos ma naprawdę szeroką ofertę, więc przejrzyj sobie.
  • Alexandro

Odp: Majorka 02-05-2011 11:58 #5

Jesli chodzi o Majorkę, to również mogę Ci polecić Grecosa - ma troche opcji w ofercie - sama byłam z nimi właśnie na Majorce w hotelu Eurocalas i podobało mi się :)
  • Magdalena D.

Odp: Majorka 02-05-2011 15:31 #6

Byliśmy na Majorce i z Grecosa i z Neckermana i nie widzę różnicy. Poza tym, że Neckermann miał niższe ceny. Tym bardziej wolę neckermana bo jest niemieckim biurem i jego klienci zawsze są lepiej traktowani.
  • Grecos i majorka
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.