TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: aqua blu shaim

aqua blu shaim 18-06-2010 16:25 #1

chciałbym zapytać czy ktoś był w tym hotelu z małym dzieckiem?moje ma 2 latka i chciałbym spedzić tam z nim fajnie czas .Na zdjęciach wygląda super ale ma 4 gwiazdki i zastanawiam sie czy to nie za mało na Egipt(głównie chodzi o jedzenie-chciałbym uniknąć"zemsty").No i jak wyglada plaża? czy dziecko sie tam pobawi?
Mam jeszcze pytanie. Czy w razie zemsty polecacie jakiś lek dla takiego maluszka? nie wiem czy na miejscu dobrze mi doradzą
  • tata35

O:aqua blu shaim 18-06-2010 16:26 #2

co do lekarstw, idz do pediatry, on Ci poleci m.in.probiotyki
  • a654098
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.