TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Taxi - Stambuł

Taxi - Stambuł 18-06-2010 16:22 #1

Witam,
znowu mam pytanie do bardziej zorientowanych :-) Czy warto zamawiać transport z hotelu (chcą 40 euro) czy lepiej wziąć taxi na miejscu (ze strony internetowej wynika, że 20 euro)? Przylatuję w nocy, ale podobno w Stambule żółte taksówki maja jedną stawkę bez względu czy dzień, czy noc. Może ktoś wie, jak to jest? Ostatnio z lotniska do hotelu w Sultanahmet płaciłam 30 TRL (około 15 euro), ale przyleciałam około 18-tej. Teraz będę w środku nocy. Poradźcie proszę :-)
  • bibi

O:Taxi - Stambuł 18-06-2010 16:22 #2

Jesli chodzi o lotnisko Ataturk ,wez taxi, bedzie taniej niz 40€ ,nawet w nocy :)
  • grazynanowa

O:Taxi - Stambuł 18-06-2010 16:23 #3

Tak tez myślałam! Dzięki za informację! Ostatnim razem (ale za dnia) płaciłam z lotniska Ataturk 15 Euro. Po przyjezdzie tam znać - może komuś sie przyda taka informacja.
  • bibi
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.