TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: ceny leżaków i parasoli na plaży

ceny leżaków i parasoli na plaży 17-06-2010 16:28 #1

Chodzi mi oczywiście o te na plazy w Agadirze...
dzieki za odpowiedzi
  • Marokańczyk

O:ceny leżaków i parasoli na plaży 17-06-2010 16:28 #2

plaża w Agadirze należy do tych, na których nie ma szpitalnych łóżek i parasoli! z małym wyjątkiem kilkunastu leżaków hotelowych...tam się leży przy basenie, a po plaży -10 km można biegać , maszerować lub rozłożyć ręcznik...
  • rege4

O:ceny leżaków i parasoli na plaży 17-06-2010 16:29 #3

Będą w lipcu w Agadirze właściwie nie widziałamm leżaków i parasoli do wynajęcie. Bliżej portu był wydzielony teren, gdzie stały lezaki i parasole. Nie korzystałam z nich. Obiło się mnie o uszy,że oficjalnia cena nie jest duża ale w rzeczywistości kosztowało to sporo i znajomi byli zdania, że za dużo. Można było notomiast "wypożyczyć'na plaży, od przedsiębiorczego Araba stolik, krzesła i parasol. Ceny nie znam nie byłam zainteresowa. Pozdrawiam
Gosia
  • janka 24

O:ceny leżaków i parasoli na plaży 17-06-2010 16:30 #4

Plaże w Maroku są publiczne, w Agadirze część hoteli ma wydzielone przy promenadzie fragmenty z leżakami. Zależnie od hotelu lub standardu leżaki są bezpłatne lub płatne ok. 30-50 dirchamów (3-5 euro)
  • p76420

O:ceny leżaków i parasoli na plaży 17-06-2010 16:30 #5

Najprościej - na plaży w Agadirze nie ma leżaków i parasoli do wynajęcia. Pozdrawiam
  • the4
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.