TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą

TEMAT: Rodos

Odp: Rodos 02-05-2011 11:55 #13

Jeśli chodzi o dobre animacje, to polecałbym Sunshine Rhodes Vacation Clubs. Oprócz tego blisko tam do centrum, sporo basenów, a obsłudze także nic nie mam do zarzucenia :)
  • Adam R.

Odp: Rodos 04-07-2011 20:42 #14

Polecam Evi - spokojny, kameralny hotel w świetnym miejscu. Wiele atrakcji, nocne życie jest wspaniałe. fakt, ze do plaży spory kawałek, ale nie jest to duze utrudnienie. 3*, ale dobry standard :D Czysto i przyjemnie :)
  • klem89

Odp: Rodos 06-07-2011 13:43 #15

Ślicznie położony jest hotel Primasol Sunrise. To coś np. na podróż poślubną ;)
Hotel jest w zatoczce, wokół zieleń.
Bardzo fajna restauracja w hotelu i dobre jedzenie w niej ;)
  • inka

Odp: Rodos 27-09-2011 18:47 #16

Ja byłem z żoną na Rodos w hotelu Pegasos obok miasteczka Faliraki - z biurem TUI. Nie dziwi chyba nikogo ze wszystko było w tym biurze dograne. Jechaliśmy dodatkowo z grupą niemców ale wyjazd był z Polski. Niemcy sa wymagający wiec i standard był wysoki ALL INCLUSIVE - sniadania b. dobre w restauracji hotelowej, potem czas wolny na plaży, wycieczki nurkowanie i wieczorna kolacja oraz nocne imprezki. Hotel super czysty zadbany 50 m od morza basen i takie tam. Bylismy tam w zeszłym roku na jesień i temperatura w Polsce wahała się w okolicach -1 stopnia a tam w nocy było +20 a w dzien w cieniu +31 w pazdzierniku !!! POLECAM
  • konio

Odp: Rodos 25-10-2011 09:07 #17

A co polecicie Krete czy Rodos ?
  • vivi

Odp: Rodos 25-10-2011 11:16 #18

Byłem i na Rodos i na Krecie i uważam ze obydwie wyspy nalezy odwiedzić, obie maja swój urok, pikene plaze i zabytki. Jesli tobie chodzi o piaszczyste to znajdziesz je tu i tu. Na Rodos polecam wschodnie wybrzeże (Faliraki,Lindos), na Krecie w Amoudarze jest długa piaszczysto żwirowa.
Ale swoje uroki maja te kaministe plaże szczególnie zatoka Quuena na Rodos, natomiast na Krecie polecam Elafonissi(piaszczysta).
  • zeus
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.