TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą

TEMAT: Rodos

Rodos 16-06-2010 17:32 #1

Wybieramy się w czerwcu na Rodos z dzieckiem 4 letnim.Dajcie namiary na dobry hotel przy piaszczystej plaży i serwujący dobre jedzenie.Zależy mi także aby były animacje.Dzięki za informacje
  • iii99

O:Rodos 16-06-2010 17:33 #2

może na forum Grecja lepiej zapytać, tam chyba będą ludzie więcej wiedzieć.
  • oxygent

O:Rodos 16-06-2010 17:33 #3

Neckermann ma w ofercie hotele z polską animacją Happy Events: Costa Lindia Beach Resort, Costa Lindia Park, Mitsis Hotels Rodos Village i Mitsis Rodos Maris. Są też inne hotele z animacjami, ale nie w języku polskim. Właśnie przeglądam ich katalog :))
  • k.

O:Rodos 16-06-2010 17:34 #4

Na stronie Itaki na pewno znajdziesz coś odpowiedniego, bo po wybraniu w wyszukiwarce wczasów Grecja - Rodos wyskoczyło mi aż 417 ofert, wystarczy jedynie przejrzeć i wybrać coś dla siebie
  • poverw

O:Rodos 16-06-2010 17:35 #5

Zobacz ofertę Grecos , bo mają hotele z polskimi animacjami na Rodos / nie piszesz jakiej oferty szukasz , all czy Hb , w jakiej cenie/. Mają też świetną ofertę na Kos, ale nie wiem czy bierzesz pod uwagę coś poza Rodos/.
  • JK

O:Rodos 16-06-2010 17:35 #6

My bylismy w tym roku w Sunshine Vacation Club w Ialyssos se scana i byliśmy bardzo zadowoleni - od 15 czerwca jest polski klub dla dzieciaków Scanbo - świetna sprawa. Z piaszczystą plażą to generalnie na Rodos jest problem, przy naszym hotelu była Żwirowa ale i tak większość czasu spędzaliśmy przy basenach, które były prawieprzy morzu. Jakbyś chciała piasku na plaży to proponuję wybrać się na Tsampikę. Pozdrawiam
  • rafux
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.