TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Bułgaria

Bułgaria 15-06-2010 14:02 #1

Drodzy Forumowicze,
Bardzo proszę o jakieś sensowne porady mam na myśli adresy pensjonatów, kwater itp. za przystępna cenę w Bułgarii okolice Słonecznego Brzegu , Słoneczny Brzeg, ewentualnie Złote Piaski.
Wyjazd pod koniec czerwca, 2 osoby dorosłe i 3 dzieci(11 lat, 3 lata i 4 miesiące)dojazd własnym samochodem. Byliśmy 2 lata temu w Bułgarii z ecco holiday, teraz ceny wzrosły nas przybyło o najmłodsza córeczkę i wydaje nam się,że wyjazd na własna rękę będzie tańszy. Jak znacie jakieś sprawdzone adresy ( naprawdę sprawdzone bo jedziemy z małymi dziećmi i nie możemy sobie pozwolić na poszukiwanie noclegu na miejscu) to bardzo proszę o info. Z góry serdecznie dziękujemy:-)
  • majula06

O:Bułgaria 15-06-2010 14:03 #2

a w jakim hotelu byliście te 2lata temu? bo ja też mam zamiar wybrać się w taką podróż rodzinną, zastanawiam się nad Bułgarią ale polecano mi także Egipt i trochę się waham
  • Hania Bania

O:Bułgaria 15-06-2010 14:05 #3

Witam serdecznie!
Byliśmy w Bułgarii trzy lata po rząd i byliśmy bardzo zadowoleni, mieliśmy zamówione kwatery niestety po jednym dniu zrezygnowaliśmy z nich (nie odpowiadało nam jak nas gospodyni potraktowała) było nas 11 osób i bez problemu znależliśmy kwatery pytając i to w jednym domu.
Byliśmy w Obzorze, uważam że jest to świetne miejsce nie zaduże i nie za małe z ładną piaszczystą plażą. Jest dla dzieci ładny plac zabaw w parku, wesołe miasteczko obok, przy parku malowanie figurek dla dzieci( moja córka obecnie 6 lat uwielbiała tą formę rozrywki). Jeżeli jesteście zinteresowani to podam namiary na kwatery, z tego co wiem już grupa osób polecona przez nas zarezerwowała pokoje tylko nie wiem w jakim terminie. Pani gospodyni mówi po angielsku, rosyjsku, polski też zna-bardzo miła.
  • Kicia80

O:Bułgaria 15-06-2010 14:08 #4

Sprawdzcie sobie oferte na www.travel7.pl Tam sa rozne kmpleksy, rozne ceny i miasta do wyboru, wiec podroz jak najbardziej we wlasnym zakresie. Moze cos ciekawego znajdziecie. Oni maja tam sama Bulgarie.
  • Klarta

O:Bułgaria 15-06-2010 14:09 #5

Ja proponuje Swiety Wlaz 3km od Slonecznego Brzegu bedzie na pewno taniej.Kwatere najlepiej zarezerwowac wcześniej,a nie po cieżkiej podruży szukac jeszcze.Ja mieszkałem w hotelu Onix ci sami
własciciele jeszcze maja hotel Swiety Wlaz i właśnie tam jedliśmy śniadania,a obiadki na miescie co dzien inna resteuracja przyzwoite ceny.
  • Pawelxxx

O:Bułgaria 15-06-2010 14:12 #6

Cześć ja lecę z rodziną , mąż i(2 dzieci) do swietego wlaza, do apartamentów Siana. Bez wyżywienia. Ogólnie w Bułgarii nie chce się za bardzo jeść tylko się pije wodę na potęgę, poniewaz wszystko z człowieka wietrzeje. Ma dole w Siana jest restauracja lecz ja wolę żywić się na mieście w SB. Wybieram wtedy co chcę a nie oto co dają! Polecam świetne knajpki w centrum SB, jest ich sporo. Polecam także wieczór bułgarski- warty zobaczenia i przeżycia!
  • Marika66
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.