TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wakacje w Portugalii. Gdzie i z kim?

Wakacje w Portugalii. Gdzie i z kim? 10-06-2010 17:51 #1

Hej. Pomyślałam niedawno, że na tegoroczny wypoczynek wybrałabym się do Portugalii. Czy moglibyście mi polecić jakieś ciekawe miejsce w którym mogłabym się zatrzymać? Jakie biura podróży mają ten kraj w swojej ofercie?
Zależy mi na opinii ponieważ jeszcze na organizowanej wycieczce nie byłam, a na własną rękę nie chcę jechać. Z góry dzięki za porady. Pozdrawiam wszystkich ciepło.
  • oleńka44

O:Wakacje w Portugalii. Gdzie i z kim? 10-06-2010 17:52 #2

Zakleznie od tego, czy to na być objazdówka, czy pobytówka, można polecic różnych touroperatorów. Jesli pobytówka- kolejne pytanie - wybrzeże lizbońskie( więcej możliwości wycieczek fakultatywnych) czy rejony Algarve ?
  • beti

O:Wakacje w Portugalii. Gdzie i z kim? 10-06-2010 17:53 #3

Portugalia to piękny kraj, a wybrzeże Algarve to cud natury.
Przepiękne klify i śliczne piaszczyste plaże najpiękniejsze w całym w basenie Morza Śródziemnego. Byłam tam cztery razy i gorąco polecam ten rejon Portugalii.

Jeździłam z biurem Neckerman które uważam ma przyzwoite ceny i niezłe hotele. Polecam hotel Auramar jest przepięknie położony w Albuferii na klifie . Hotel jest przyzwoity wszyskie pokoje mają przynajmniej boczny widok na ocean który jest na wyciągnięcie ręki. Na plaże schodzi po schodkach a jak ktoś nie chce się ruszać z leżaczka to spokojnie ogląda ocean leżac przy basenie. Hotel ma ładny zadbany ogród i duży basen.Jst położony w takim miejscu że wieczorem panuje tu błogi spokój.

Do dużego centrum rozrywki jest 10 minut drogi. Do centrum starej Albuferii można iść sobie plażą , spacerkiem 30 minut (2,5 km).Albuferia jest naładniejszym miasteczkiem w tym rejonie. Można również dojechać specjalną kolejką lub taksówką.My codziennie po kolacji szliśmy sobie plażą do centrum Albuferii .Można też wracać plażą. Jest zupełnie bezpiecznie.

Klify w tm rejonie są niesamowite. Można chodzić chodzić po nich górą i w ten sposó przemieszczać się na różne mniejsze plażę położone w cudownych romantycznych zatoczkach.

Ocean może jest trochę chłodniejszy niż Morze Sródziemne ale szybko można się przyzwyczaić do jego temperatury.Ja byłam dwa razy w tym hotelu. Wcześniej byłam w miejscowości Carvoreiro , uroczej byłej wiosce rybackiej i Armaco de Pera w Hotelu Pestana Viking. Ale Ta miejscowość jest zbyt nowoczesna a hotel jest dość daleko i nie ma
wokół niego żadnych sklepików czy też kawiarenek. To tyle szybkich informacji .

Odpowiem na pytania bo zdążyłam poznać dość dużo w tym terenie.Pozdrawiam.
  • ewi

O:Wakacje w Portugalii. Gdzie i z kim? 10-06-2010 17:53 #4

Byłam w Portugalii z Itaką na objazdówce "Atlantycka ślicznotka".
Dobry program, piękne miasta,klimatyczne miasteczka i widoki zapierające dech w piersiach. Do tego pilot entuzjasta pragnący pokazać jak najwięcej. Żałuję jedynie, że tylko tydzień.
  • wakacyna3

O:Wakacje w Portugalii. Gdzie i z kim? 10-06-2010 17:54 #5

Jak objazdówka to polecam Alfa Star, jak hotel to Alfa lub Ecco :-)
  • lekarz
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.