TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Wycieczki do Włoch, Chorwacji, Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii i pozostałych państw europejskich, a także wyjazdy do Egiptu, Tunezji, Turcji, Maroka i krajów sąsiadujących z Europą
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Biuro Alfa Star hotel Berlin

Biuro Alfa Star hotel Berlin 10-06-2010 13:15 #1

Wybieram sie do hotelu Berlin w Swieyt Wlas opinie o tym hotelu sa ogilnie bardzo dobre ale przeraza mnie podroz pisza ze Alfa ma beznadziejne amoloty, rezydenta itd i ze sama Bulgaria to jeden syf czy ktos moze cos powiedziec o tym biurze lepszego dzieki
  • kozaczek89

O:Biuro Alfa Star hotel Berlin 10-06-2010 13:16 #2

Też miałyśmy lecieć z Alfa Starem, ale kobieta w biurze podróży odradziła nam, ale tylko ze względu na to, że oni głównie nie mają hoteli w centrum, tylko raczej na obrzeżach tych wielkich kurortów, a my chciałyśmy odwrotnie.
Sam hotel z tego co słyszałam dobry, biuro też jeśli idzie o Bułgarię nie miało większych wpadek, bo te drobne pomyłki miało każde biuro ;-)
  • lolitka

O:Biuro Alfa Star hotel Berlin 10-06-2010 13:17 #3

Ja też jadę z Alfa star ale już się nie boję. Na początku byłam przerażona. Większość wpadek zdarza się na wycieczkach do Egiptu i Turcji... a o Bułgarii wyzytałam tylko kilka i w porównaniu z tymi z Egiptu, to nie ma co się martwić. Jedyne co mnie denerwuje to fakt, że kłamią w katalogu. No ale cóż... miejsca już zarezerwowane, więc trzeba być dobrej myśli. Jedyne czego jestem pewna to fakt, że na lotnisku pewnie będzie trzeba zapłacić po 75zł dodadkowo... Bo chyba wszyscy muszą dopłacać. Jest wiele osób, które chwalą sobie to biuro. Nie ma co ukrywać, biuro jest tanie, więc nie ma co się spodziewać nie wiadomo jakich luksusów.
  • dynia

O:Biuro Alfa Star hotel Berlin 10-06-2010 13:18 #4

ja byłam w tamtym roku z rodzinka w hotelu st,anthony z biurem alfa star było naprawde super plaże w bułgarii ok polecam
  • anulkas

O:Biuro Alfa Star hotel Berlin 10-06-2010 13:22 #5

Hej. Ja bułam w Bułgarii z biurem Alfa Star w
Hotelu Janina w Św. Własie, i było super, wszystko dobrze zorganizowane, rezydenci ok, samolot też chyba nie był najgorszy, (lecialam pierwszy raz także nie mam porównania). Pozdrawiam i zycze udanych wakacji.
  • kolo7
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.