TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Dyskusje o egzotycznych i dalszych kierunkach turystycznych. Najpopularniejsze to Tajlandia, Indonezja, Chiny, Wietnam, Korea, Japonia, Dominikana, Brazylia, Chile, Meksyk, Australia i wiele innych.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Podróż do Australii i Nowej Zelandii

Podróż do Australii i Nowej Zelandii 13-05-2012 13:50 #1

W przyszlym roku chce pojechac na objazdowke po australii i nowej zelandii, chce wybrac przelom kwietnia i maja, ale moze nie mam racji, prosze o wszelkie wskazowki
  • cecylia63

Odp: Podróż do Australii i Nowej Zelandii 13-05-2012 21:50 #2

Jeżeli chodzi o czas to wbierasz fajny, ja byłem w lutym i jest strasznie gorąco. Polecam Ci Australię i Nową Zelandię są piękne. Acha i 28 dni to minimum, wiadomo jest to drogie ale nie czarujmy się jak stać cię na 2 lub 3 tyg. to tydzień dłużej nie robi juz różnicy - i tak wiadomo że same przeloty to koszt około 10 tyś. zł. Moje wakacje zamknęły się od dwóch osób w cene 65 tysięcy zł. Ale warto. Pozdrawiam
  • tatus

Odp: Podróż do Australii i Nowej Zelandii 15-05-2012 08:33 #3

polecam miesiace od listopada do marca, pogoda super(pomysl tylko jaka jest w polsce o tej porze roku:-) radzilbym ci jesli masz juz wize zakupic bilety lotnicze na wycieczki po australii,jak i na wypad do Nowej Zelandii, im wczesniej tym taniej,a jesli sie nie ma duzo kasy jest to naprawde spora oszczednosc, poza tym marzec i kwiecien to praktycznie ostatnie miesiace lata na kontynencie, wiec raczej nie bedzie tam zbyt kolorowo, poniewaz polowa roslinnosci bedzie wypalona od slonca.
  • kgh

Odp: Podróż do Australii i Nowej Zelandii 17-05-2012 11:33 #4

Najlepiej jedź sam, kwiecień maj lub październik listopad. Pogoda jest nawet fajna i nie jest tak gorąco. Biletów szukaj na stronach linii lotniczych - bedzie taniej.
  • kuzyn

Odp: Podróż do Australii i Nowej Zelandii 29-05-2012 22:42 #5

Ostatnio były dobre ceny do Sydney i innych miast w okolicach nawet 4 tys, ale to była promocja, więc mało takich biletów. Linia lotnicza Cathy Pacific ma dobre ceny, ale nie zawsze. Leciałam więc polecam. Jeszcze China Air ma też dobre teraz ceny.
  • ania
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.