TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Dyskusje o egzotycznych i dalszych kierunkach turystycznych. Najpopularniejsze to Tajlandia, Indonezja, Chiny, Wietnam, Korea, Japonia, Dominikana, Brazylia, Chile, Meksyk, Australia i wiele innych.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Dominikana czy Tajlandia w kwietniu ?

Dominikana czy Tajlandia w kwietniu ? 13-02-2012 09:39 #1

Zastanawiam się nad odpoczynkiem tygodniowym w kwietniu. Co polecicie - Tajlandie, Dominikanę, albo może Wenezuelę.
Na te kierunki zauważyłem najlepsze oferty cenowe.
  • Kucyk

Odp: Dominikana czy Tajlandia w kwietniu ? 14-02-2012 19:26 #2

Polecam Ci kolego Meksyk albo najlepiej Kubę. Są to droższe kierunki, ale na Kuba nie jest zadeptana przez amerykańców a Meksyk jest na tyle ciekawy, że jest co do oglądania.
Dominikana jest fajna na zobaczenie flory i fauny i do leżenia.
Tydzień w Tajlandii to za krótko. Najlepiej wybrać się tam na 2 tygodnie, coś zwiedzić i odpocząć.
  • julio

Odp: Dominikana czy Tajlandia w kwietniu ? 03-03-2012 10:27 #3

Ja proponuje najbardziej Kubę, jest to jeszcze nietknięty przez cywilizację zachodu rajski kawałek. Piękne plaże z żółwiami składającymi jaja.
  • hulio

Odp: Dominikana czy Tajlandia w kwietniu ? 15-03-2012 13:44 #4

w rzeczywistości na każde z tych miejsc tydzień to za mało. Osobiście polecam Tajlandię, chyba łatwiej się dostać i wszyscy mówią po angielsku :)

Ostatnio widziałem tanie bilety lotnicze w serwisie <a href="http://www.tanie-loty.com.pl"></a>
  • belfer
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.