TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Dyskusje o egzotycznych i dalszych kierunkach turystycznych. Najpopularniejsze to Tajlandia, Indonezja, Chiny, Wietnam, Korea, Japonia, Dominikana, Brazylia, Chile, Meksyk, Australia i wiele innych.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Tajlandia w listopadzie ?

Tajlandia w listopadzie ? 25-10-2011 08:33 #1

W połowie listopada lecę do Tajlandii z biurem podróży. Czy powinienem wcześniej wziąć jakieś tabletki przeciw malarii? Jeśli tak, to jakie najlepiej? Co radzicie?
  • popkin

Odp: Tajlandia w listopadzie ? 25-10-2011 08:57 #2

Weź lariam, paludrin oraz melarone. Pamiętaj, że o tym, które leki będziesz łykać i w jakich ilościach, zadecyduje lekarz wypisujący receptę. Leki trzeba zacząć przyjmować na tydzień przed wyjazdem i kontynuować kurację do sześciu tygodni po powrocie z tropików.
  • asia

Odp: Tajlandia w listopadzie ? 25-10-2011 09:04 #3

Właśnie wróciłem z Tajlandii, byłem na rzece Kwai i w hotelu w ramce wisiał tekst, że ostani przypadek malarii mieli w 1974. Malaria wystepuje jeszcze czasami w Birmie lub Laosie. Ja nie brałem żadnych lekarstw na malarię, przez dwa tygodnie komary pogryzły mnie kilka razy z czego raz na rzece Kwai, a reszta na Phuket. Moja rada - odpuść sobie te lekarstwa.
  • pedzel

Odp: Tajlandia w listopadzie ? 25-10-2011 11:09 #4

W Tajlandii nie ma malarii. Nie bierzcie Lariamu, bo on tylko rozwali wam organizm, a nie jest potrzebny.
Znam Tajlandię dokładnie, pracuję tam w turystyce. Mogę odpowiadać na wasze pytanie i dawać wskazówki.
  • Hawai

Odp: Tajlandia w listopadzie ? 25-10-2011 16:39 #5

teraz do Tajlandii to nie wiem czy jechać bo przecież jest powódź
  • julita
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.