TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Dyskusje o egzotycznych i dalszych kierunkach turystycznych. Najpopularniejsze to Tajlandia, Indonezja, Chiny, Wietnam, Korea, Japonia, Dominikana, Brazylia, Chile, Meksyk, Australia i wiele innych.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ko Lipe czy Krabi

Ko Lipe czy Krabi 21-10-2010 14:41 #1

Witam, bardzo prosze o porade, sugestie..
Wybieram sie do Kuala Lumpur, Bangkoku i na ok 8 dni na wypoczynek. Wybralam dwie opcje Krabi - Railay Beach lub Ko Lipe z Langkawi ( 4 dni + 4 dni). Za druga opcja przemawia dobre polaczenie lotnice, poniewaz wylatuje do domu z KUL.
Jakie sa Wasze prywatne opnie, co wybralibyscie, dziekuje. :silly:
  • ariel

Odp: Ko Lipe czy Krabi 21-10-2010 14:45 #2

ja połączyłem Ko Lipe z Krabi - traktując Krabi jako bazę wypadkową i zwiedzanie okolicy.

Krabi ( 6 dni)- 3 dni wycieczki - 1 dzień Phi Phi ( organizator Barracuda's- polecam), 1 dzień 5 Island tour ( 250 zł za łódkę - wycieczka całodniowa), 1 dzień świątynia budy, pozostałe wypoczynek.

Ko Lipe 3 dni

zakładam, że wracasz z AirAsia. Jeśli będziesz kupowała bilet do KL z Lankawi lub Krabi to koniecznie wykup AirAsia Insurance - miałem ostanio przygodę, że mój lot z Londynu się opóźnił o 6 godzin i przez to spóźniłem się na lot na Bali. Dzięki temu że miałem Air Asia Insurance na lot KL- Bali to nie dość że przebukowali mi za darmo lot to jeszcze noc w hotelu w KL otrzymałem. To tak jakbyś Ryanem leciała z przesiadką w Londynie i w zamian za spóźniony lot dają ci bezpłatny hotel i nowy lot - niemożliwe w przypadku tanich europejskich linii :)
  • hej

Odp: Ko Lipe czy Krabi 21-10-2010 14:47 #3

dziekuje bardzo za rady, mam samolot powrotny z KUL do LON o 15.30 i myslalam ze wylece z Langkawi o 7 rano i zdążę na samolot do LON, z Krabi nie ma takiej opcji bo jest tylko jeden samolot o ok 15.00, wiec musialabym nocowac w KUL (strata dnia) czy Langkawi jest ok jako miejsce na troche rozrywki? Czy Krabi i PHi PHi bardziej warte odiwedzin nic Ko Lipe?Langkawi?
  • a
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.