TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Upadek Sky Club i Triada

Upadek Sky Club i Triada 03-07-2012 23:27 #1

No i się stało, kolejna porażka biura, na całe szczęście przed sezonem. Chociaż żadne to pocieszenie dla klientów, którzy są na wypoczynku lub tych co mieli lecieć na dniach.
Oby jak najmniej takich upadków.
Jedyne co nas ratuje to latać rejsowymi liniami i kupować oddzielnie hotel wtedy mamy pewność, że nikt nas nie wpuści w bambuko
  • amelka

Odp: Upadek Sky Club i Triada 19-07-2012 11:05 #2

Zazwyczaj tak jest że planując samodzielnie jesteśmy w stanie zminimalizować ryzyko.
  • edom.pl

Odp: Upadek Sky Club i Triada 20-07-2012 00:41 #3

Pinkolenie o szopienie. Organizacja samodzielnie wycieczki wcale nie uchroni nas od złych okolicznosci. Zamówilem kiedys samemu hotel przez internet i niestety po przyjezdzie nie mialem pokoju zarezerwowanego i nikt w obcym panstwie nie raczyl mi pomoc znalezc zakwaterowanie.
Rezerwujac hotel samemu przez neta mozna takze nadziac sie na nierzetelnego hotelarza, ktory nas wykiwa i zostawi na lodzie.
  • kiciu

Odp: Upadek Sky Club i Triada 09-08-2012 19:37 #4

no jeszcze żeby można było naprawdę kupić taniej, a to trzeba się nieźle nakombinować i to nie jeden dzień tylko siedzieć notorycznie i szukać ofert tanich lotów i hoteli. Sama szukam od 3 tygodni i póki co żadna oferta nie jest dla mnie przystępna, więc pierniczenie o szopenie, że będzie taniej. Czcze gadanie, a jak słyszę w tv jak to chwalą "gwiazdy", że oni tak szukają i się tam znają jak nikt inny to mnie po prostu nóż w kieszeni się otwiera. Też jestem zagorzałym poszukiwaczem tanich ofert, ale póki co jakoś nic specjalnego gdzie chciałama polecieć nie znalazłam.
  • monikal
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.