TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ?

Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ? 25-10-2011 11:07 #1

Czy u organizatora otrzymie większą zniżkę niż u agenta ?
  • honorata

Odp: Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ? 25-10-2011 16:42 #2

u organizatora jak już to wycisną Cie jak z cytryny a agent zawsze ma jakieś swoje ukryte gadżety. Poza tym agent ma ofertę kilkudziesięciu biur i w jednym miejscu szukasz sobie wycieczki a nie biegasz po kilkunastu organizatorach i tracisz czas. Dla mnie osobiście lepiej kupować u agenta. Nawet jak się ma karty zniżkowe u organizatora to są zawsze akceptowane a dodatkowo mam jeszcze zniżki u agenta jak jestem stałym klientem, więc sumują się gadżety :)
  • julita

Odp: Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ? 27-10-2011 10:20 #3

Agent lepiej doradzi, bo ma większy wybór kierunków niż organizator. Agent także posiada opinie o organizatorze i wie którego najlepiej wybrać.
  • hanka

Odp: Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ? 03-07-2012 23:30 #4

z tym agentem to się nie do końca zgodzę, że doradzi, które lepsze biuro. Na to nie ma lekarstwa. Na pewno agent doradzi w kwestii hoteli i ma na swojej stronie masę wycieczek. Organizator tego nie posiada i to jego duży minus. Poza tym agent się bardziej stara niżeli organizator, który jak klient kupi często ma to gdzieś.
  • amelka

Odp: Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ? 07-07-2012 15:15 #5

Ja zawsze wolę kupować u agenta, bo zawsze idzie coś dodatkowego wysępić :)
Miałem kiedyś kupione wczasy u agenta i w egipcie mieliśmy sporo problemów z pokojem. Po powrocie agent doradził mi jak napisać reklamacje do biura podróży i nie zostałem sam z problemem.
  • kornek

Odp: Czy kupować wycieczkę u agenta czy organizatora ? 09-08-2012 19:46 #6

moim zdaniem i tu i tu dobrze kupować plusem na pewno jest to, że agent posiada masę ofert, a nie jednego biura, więc wybór wtedy jest dużo większy i z tego też tytułu korzystam z agenta.
  • mordek
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Ten moduł wymaga komponentu Communicator
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.