TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kara dla Itaki

Kara dla Itaki 16-06-2011 09:21 #1

Czyżby Itaka traciła grunt pod nogami. Niskie ceny trzeba czymś zastąpić - skracaniem pobytów i nie realizowaniem wycieczek fakultatywnych. Co myślicie o karze dla Itaki ?
  • Waldek

Odp: Kara dla Itaki 17-06-2011 20:45 #2

Kara dla tego czy innego biura nie ma znaczenia. Biuro to jak chce i tak będzie stosować zapisy niekorzystne dla klientów. Chociaż uważam, że znane firmy - Neckermann albo Alfa Star nie stosują takich niecnych praktyk.
  • juhu

Odp: Kara dla Itaki 24-06-2011 18:06 #3

ostatnio słyszałam, że oni i tak się odwołają i wcale bym się nie zdziwiła jakby okazało się, że nie zapłacą takiej kwoty. Ale faktycznie słyszałam o tym, że skracają pobyty i nic sobie z tego nie robią. Ja się nie skuszę nawet mimo niskiej ceny, bo nie mam zamiaru skracać sobie urlopu według widzi misie jakiegoś biura. Szkoda, że nie zrobią Ci ludzie pozwu grupowego za takie praktyki Itaki. Może to coś by ich też nauczyło. Co z tego, że biuro duże jak robi co chce. Tak to zwykle bywa jak jest się silnym na rynku to myśli, że może robić wszystko. Czas aby to zmienić.
  • olanka

Odp: Kara dla Itaki 28-06-2011 08:55 #4

Mi tam się itaka podoba. Jeździłem jeżdżę i będę jeździć z nimi. Dużo kierunków i wszystko mają. Ale inne biura też dobre.
  • hulio iglesias

Odp: Kara dla Itaki 10-07-2011 20:08 #5

Itaka jak każde inne biuro ma wpadki, z tym że tych wpadek jest coraz więcej.
  • huligan

Odp: Kara dla Itaki 11-07-2011 13:04 #6

to prawda, kazdemu moga sie zdazyc wpadki, ale nie moze byc tak, ze to stala praktyka, to juz przegiecie i brak szacunku dla klientow. ja przez to zrezygnowalam z uslug itaki i postanowilam sprobowac innego biuro, msle ze stanie na grecosie, choc decyzji jeszzcze nie ma
  • wiktoria
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.