TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czy leciał ktoś z rainbow tours ?

Czy leciał ktoś z rainbow tours ? 21-03-2011 10:52 #1

Reinbow ma dość tanie wycieczki do Chorwacji - 890, Bułgarii - 878. Dla mnie ceny są po prostu z sufitu. Nie wierzę, że można proponować dobrą obsługę przy tak niskiej cenie.
Coś mi tu śmierdzi.
  • koha

Odp: Czy leciał ktoś z rainbow tours ? 28-03-2011 19:53 #2

Byliśmy 2 lata temu z rainbow w Hiszpanii, piękna miejscowość Malgrat na Costa Brava. Hotel był dobry, Reymar Playa chyba 3 gwiazdki.
Niestety rezydent odwiedził nas jedynie 1 raz. Dziecko nam się rozchorowało i nie mogliśmy się skontaktować z rezydentem, dopiero na 2 dzień odbierała komórkę. Musieliśmy prosić innych gości o pomoc, niestety nie znamy angielskiego.
Tak jak każde duże biuro - jak jest dobrze, to jest dobrze. A jak się coś stanie, popsuje - to chrzanić klientów!
Więc jak chcesz lecieć na takie tanie imprezy to niespodziewaj się żadnej opieki i módl się, żeby nic złego Wam się nie przydażyło. Dla mnie to syfiaste biuro.
  • żaba

Odp: Czy leciał ktoś z rainbow tours ? 03-04-2011 14:17 #3

niestety potwierdza się zła opinia o tym biurze, po wykupieniu przez reinbow biura beefree także obawiam się, że to nowe biuro też się zapsuje, obym się mylił
  • fudzitsu

Odp: Czy leciał ktoś z rainbow tours ? 06-04-2011 08:36 #4

Leciałam do Bułgarii w lipcu 2010. Wycieczka była dość tania jak na ten sezon, ale hotel był o swietnym standardzie (***). Rezydentka spotykała sie codziennie z nami o 10.00 jak ktos miał problemy to była do dyspozycji caly czas w hotelu lub pod telefonem. Ogólnie byłam b.zadowolona, ale pojawił sie problem gdyz w drodsxze powrotnej samoklot mial 6-godzinne opoznienie. Ale to przeciez nie było winą biura, wtedy w Grecji były protesty na lotnisku i samolot ktorym mielismy leciec nie mogł wystartowac z grecji do bułgarii.Ludzie oczywiscie sie wielce burzyli, ale zapewniono nam prowiant i napoje. Nic nie mogli na to poradzic, ale na szczescie wylecielismy okolo polnocy. Bylam zadowlona i ogolnie poleciałabym to biuro.
  • paula

Odp: Czy leciał ktoś z rainbow tours ? 07-04-2011 22:33 #5

a tak z ciekawości to faktycznie reinbow tours wykupiło bee free? z tego co wiem to bee free to nowe biuro w zeszłym roku bodajże pojawiło się na rynku. Może to jakaś pomyłka lub pogłoski. Moja znajoma była w zeszłym roku na wyciecze objazdowej z rainbow i była zadowolona ale głownie z jej powodu śpiewał cały autokar i sam przewodnik to powiedział. Tak więc też wiele zależy od ludzi nie tylko od biura. No ale nie twierdzę, że często biura ni mają pojęcia co robią ich rezydenci i dziwię się, że jeszcze nie wpadli na żaden pomysł aby to jakoś kontrolować.
  • anusia :)

Odp: Czy leciał ktoś z rainbow tours ? 08-04-2011 11:14 #6

tak rainbow kupiło bee free chyba w zeszłym roku, widziałem na ten temat informacje, nawet na stronie bee free o tym piszą, ale na pracę tego biura to nie bedzie miało wpływu chyba
  • turysta
  • Strona:
  • 1
  • 2
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.