TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: ORBIS upadŁ

ORBIS upadŁ 22-10-2010 09:58 #1

Nigdy więcej z polskim biurem!to zaczyna przypominać ruletkę.Jutro może moja ulubiona Itaka,potem Triada,Rainbow itd. NO BO JAK ORBIS!!
  • robert 64

Odp: ORBIS upadŁ 22-10-2010 10:01 #2

:sick: Nigdy więcej z polskim biurem!to zaczyna przypominać ruletkę.Jutro może moja ulubiona Itaka,potem Triada,Rainbow itd. NO BO JAK ORBIS!! :S
  • mmm

Odp: ORBIS upadŁ 22-10-2010 10:04 #3

Nigdy więcej z polskim biurem!to zaczyna przypominać ruletkę.Jutro może moja ulubiona Itaka,potem Triada,Rainbow itd. NO BO JAK ORBIS!! :pinch:
  • ktoś

Odp: ORBIS upadŁ 22-10-2010 10:06 #4

Oczywiście, że dotknąć to może każdą firmę, ale my turyści, płacąc za usługę z góry pełną kwotę, bez gwarancji, czy 1. pojedziemy, 2. otrzymamy na miejscu usługę, za jaką zapłaciliśmy, 3. wrócimy zgodnie z terminem powrotu - jesteśmy skazani na porażkę w sytuacji bankructwa usługodawcy :(
Prezes Polskiej Izby Turystyki mówi, że Izba starała się o ustanowienie nadzoru finansowego nas biurami podróży, nie udało się, bo nie ma woli w Sejmie - może chcemy w ten sposób promować turystykę krajową?
  • beataz

Odp: ORBIS upadŁ 22-10-2010 10:07 #5

A może ktoś z forumnowiczów posiada wiedzę które BP są następne w kolejce. W mediach pojawiło się wiele informacji że ok 30 - 40 % pozostałych biur znajduje się na skraju bankructwa. Może można się gdzieś zorientować które BP stoją na solidnych finansach a które na skraju upadłości. Adres jakiejś strony gdzie publikowane są takie raporty. A może jakieś przecieki. Być może pozwoli to wielu osobom z nas uniknąć kiepskiego wyboru.
  • pieter01
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.