TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu

TEMAT: GRECOS HOLIDAY

GRECOS HOLIDAY 20-10-2010 11:18 #1

Witam. Czy ktoś może jechał do Grecji z biurem podrózy Grecos Holiday? Mają w
swojej ofercie dwie wyspy Krete i Rodos. Zupełnie nie znam tego biura, a mają
ciekawą ofertę.
  • irenka

Odp: GRECOS HOLIDAY 20-10-2010 11:20 #2

Też interesowalam się wakacjami z tym biurem podróży,naprawdę mają fajne
oferty ,szukałam informacji o nich na forum i niestety opinie nie były dobre
więc zrezygnowałam.Jestem ciekawa co teraz napiszą.Pozdrawiam.
  • zerro

Odp: GRECOS HOLIDAY 20-10-2010 11:25 #3

Nie wiem czy moja opinia jeszcze się Wam przyda, ale może komuś innemu... Właśnie wróciłam z Krety z hotelu Mistral. Wyjazd był organizowany przez Grecos Holiday. Wszystko było w porządku. Kontakt z biurem bardzo dobry. Rezerwację załatwiliśmy telefonicznie i drogą internetową. Miła obsługa. Rezydent sympatyczny. Nie mieliśmy potrzeby korzystania z jego pomocy, więc na temat kompetencji nie będę się wypowiadać. Towarzyszył nam zarówno podczas transferu do, jak i z hotelu na lotnisko. Hotel zgodny z opisem. Pokoje nawet ładniejsze niż na zdjęciach na stronie GH. Nie było żadnych opóźnień, ani zmian. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Byłam mile zaskoczona. Polecam to biuro.
  • travelka

Odp: GRECOS HOLIDAY 20-10-2010 11:27 #4

Byliśmy z tym biurem w Cretan Filoxenia w 2009 i wszystko było jak w ulotce. Żadnych problemów z hotelem, transportem wycieczkami. Biuro na tamten czas godne polecenia. Świetny rezydent. Jak jest teraz to nie wiem....
  • czerstwypan

Odp: GRECOS HOLIDAY 03-03-2011 09:21 #5

Byłam z Grecosem na Krecie i potwierdzam, ze to dobre, rzetelne biuro. Znajomi nam polecili, też obawiałam się skorzystać z ich oferty, jak czytalam wpisy na forach, ale na szczęście mąż mnie przekonał i pojechaliśmy. I cieszę sie bardzo z tego, bo było rewelacyjnie - wszystko zgodnie z opisem, adekwatne do ceny. A te wpisy negatywne na forach? Nie wiem skąd są, i ja i moi znajomi jesteśmy zadowoleni i polecamy dalej. Może komuś zależy, żeby odstraszać takimi opiniami? ;)
  • Katrina

Odp: GRECOS HOLIDAY 03-03-2011 18:33 #6

z przypadku tu trafilam i musze przyznac ze nie do konca sie zgadzam z opinia o tym biurze. Moja siostra byla z nimi w zeszlym roku na wyspach kanaryjskich i rezydent na miejscu ani w zab im nie pomogl nawet zalatwic dluzszego pobytu w hotelu ze wzgledu na male dziecko.Chcili doplacic nawet aby zostac dluzej. To dzieki obcym ludziom im sie to udalo.Za to na lotnisku rezydent wcale sie nimi nie interesowal i pomagal im facet z innego biura wypelniac dokumenty na lot do warszawy.Ogolnie hotel ok ale biuro malo sie postaralo jesli chodzi o rezydenta.No ale niestety rezydencji w wiekszosci biur robia co chca i jak chca
  • alicja09
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.