TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Itaka podniosła ceny wycieczek

Itaka podniosła ceny wycieczek 19-10-2010 11:17 #1

Ponieważ interesował mnie wyjazd na Teneryfę na koniec listopada lub początek grudnia.Hotel,który sobie upatrzyłem Barcelo Varadero kosztował do wczoraj 3081zł za dwa tygodnie a od dziś 4110 zł ,inne hotele tez podrożały.patrzyłem na Egipt również .Może mi ktoś wytłumaczy dlaczego,chyba że ITAKA liczy,że klienci po upadkach biur do niej skierują swoje kroki .A może jest inne wytłumaczenie ?Taka podwyżka to 30% ceny.Na stronie ITAKI brak wyjaśnień. :whistle:
  • wojtek99

Odp: Itaka podniosła ceny wycieczek 19-10-2010 11:19 #2

:angry: Przeciez to jest jasne.Nie czytales jak przegladales oferty,ze promocja konczy sie z dniem 30.09.10? Na co liczyles myslales,ze to zarty z ich strony? Promocje zawsze sie kiedys koncza.Trzeba bylo zamawiac.
  • Tomek

Odp: Itaka podniosła ceny wycieczek 19-10-2010 11:22 #3

podstawowe prawa ekonomii się kłaniają :)
o ile w sierpniu mogłeś wygrzać się wszędzie o tyle teraz tych miejsc jest o 80% mniej.
O ile w sierpniu byłeś przekonany że lato potrwa wiecznie i śmiałeś się z tych co mówili o nadchodzącej zimie o tyle teraz jak chcesz się wygrzać to musisz zapłacić.
Ciapy zawsze mają trudniej
  • Olek

Odp: Itaka podniosła ceny wycieczek 19-10-2010 11:26 #4

:kiss: To była promocja "Wcześniej-taniej". Od października Itaka wprowadziła ceny katalogowe, te które są w ich zimowym katalogu. Ja zdążyłam i kupiłam Maderę na listopad za prawie tysieaka mniej w stosunku do aktualnej ceny. Cóż, są kierunki na które zwykle lastów nie ma.
  • namietna40stka

Odp: Itaka podniosła ceny wycieczek 19-10-2010 11:28 #5

:( a w tym roku wytna przeloty i bedziesz mial lasty w biedronce na cukier :side:
  • cycu
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.