TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Party Camp

Party Camp 20-11-2014 20:24 #1

Witam, znajomi wybierają się na Sylwestra do Budapesztu przez to biuro, mam chęć jechać z nimi, obejrzałam program i wygląda to obiecująco, sporo atrakcji i cena nie z kosmosu. Czy ktoś z Was był na takim wyjeździe?
  • renka90

Odp: Party Camp 27-11-2014 11:55 #2

Tak się składa, że akurat w wakacje byliśmy z paczką na wyjeździe studenckim z tego biura w Bułgarii :D Powiem tak, jeśli lubicie studenckie klimaty, to jest najlepsza opcja :D Rakija leje się strumieniami, do tego fantastyczna oprawa rezydenta :D Mnóstwo nowych znajomości (z niektórymi trzymam kontakt do teraz). Także jak najbardziej polecam :)
  • Kamillo1

Odp: Party Camp 27-11-2014 14:33 #3

też z nimi wyjeżdżałam już dwa razy, dlatego potwierdzam to co kolega wyżej napisał, klimat jest naprawdę bardzo fajny na takich wyjazdach, można spokojnie jechać samemu i szybko znaleźć kompanów, to dodatkowy plus dla osób które czasami nie mają co ze sobą zrobić. Widziałam już ofertę sylwestrową pary camp, mają sporo ofert, ale na którąś trzeba będzie się szybko zdecydować bo zazwyczaj wolne miejsca szybko się wypełniają.
  • joszka

Odp: Party Camp 27-11-2014 16:20 #4

No niestety wolne miejsca u nich szybko się kończą, wiem z doświadczenia ;o
  • Kamillo1
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.