TravelHoliday.pl

Witamy, Gościu
Opinie o hotelach i obiektach noclegowych w Polsce i na świecie.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Club Martha's hotel - Majorka

Club Martha's hotel - Majorka 01-05-2011 16:48 #1

Jakie są Wasze opinie o tym hotelu? Bo bardzo mi się podobało, ale na Majorce byłam tylko raz właśnie tutaj i nie mam porównania. Najbardziej podobało mi się, że było dużo rozrywek po polsku, jedzenie było naprawdę dobre, baseny czyste a atmosfera bardzo miła. Byłam z mężem i córką i Ania też się nie nudziła a z 7-latkami różnie bywa:).
  • Agnieszka_Zet

Odp: Club Martha's hotel - Majorka 02-05-2011 12:06 #2

Mi też się w tym hotelu podobało :)
Również byliśmy na rodzinnych wakacjach -z dwójką dzieci i nikt się nie nudził :) Obsługa sympatyczna, a dodatkową atrakcją dla dzieci była ilość basenów :D
  • Marzena

Odp: Club Martha's hotel - Majorka 02-05-2011 15:42 #3

Ten hotel ma dobre i słabe strony. W otoczeniu hotelu jest ładna plaża, wyposażenie pokoju jest ok. W Restauracji było dość brudno, obsługa niestety sprawiała wrażenie nie zainteresowanej sprzątaniem na bieżąco - może to słabo opłacani polacy. Zaraz na drugi dzień musieliśmy zgłosić zepsutą spłuczkę - naprawili ją dopiero za 3 dni. Z hotelu trudno dojechać w inne miejsca - daleko jest przystanek autobusowy, a wybór wycieczek po okolicy jest bardzo ubogi.
  • Plusy i minusy

Odp: Club Martha's hotel - Majorka 09-06-2011 13:45 #4

Mi pobyt w tym hotelu bardzo się podobał ;) naprawdę sporo w nim atrakcji - chociażby naprawdę sporo fajnych hoteli, a animacje były w języku polski :D Dodatkowo jedzenie naprawdę smaczne! I to jest taki naprawdę duży plus tego hotelu ;)
  • kasienka

Odp: Club Martha's hotel - Majorka 09-06-2011 19:03 #5

ten hotel ma więcej minusów niż ten jeden plus
  • viola
  • Strona:
  • 1
Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace 

Reklama

Newsletter

Chcesz być informowany o nowościach na stronie?

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania treści zawartych w serwisie TravelHoliday.pl
TravelHoliday.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesłane do portalu w celu publikacji w serwisie.
Informujemy, że stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka). Szczegóły dotyczące prowadzonej polityki wykorzystywania plików cookies znajdują się w naszej Polityce Prywatności.